• Satış
  • Son
Ayakkabı Organizatörü, Esnek Şık Raf Tutucu Menteşeleri, Yatak Odası Oturma Odası için Ayakkabı Dolabı Rafı Delikli Tasarım (siyah)

Ayakkabı Organizatörü, Esnek Şık Raf Tutucu Menteşeleri, Yatak Odası Oturma Odası için Ayakkabı Dolabı Rafı Delikli Tasarım (siyah)

 
₺ 299.97

Sayısı
Emre için müsait

Ayakkabı rafınızı mükemmelleştirmek için yatak odasında, oturma odasında ve girişte yaygın olarak kullanılır.Bununla birlikte, ayakkabı rafını esnek bir şekilde kolayca açabilir ve kapatabilir.​.Delikli tasarım, havanın dolaşımına ve nemli ve küflü ayakkabıların önlenmesine yardımcı olur.Basit yapısı için montajı ve sökülmesi kolaydır.Zarif renk ve şık tasarım, eviniz için harika bir dekor haline getirir.Özellik : 1. Bununla birlikte, ayakkabı rafını esnek bir şekilde kolayca açabilir ve kapatabilir.2. Basit yapısı için montajı ve sökülmesi kolaydır.3. Zarif renk ve şık tasarım, eviniz için harika bir dekor haline getirir.4. Ayakkabı rafınızı mükemmelleştirmek için yatak odasında, oturma odasında ve girişte yaygın olarak kullanılır.5. Delikli tasarım, havanın dolaşımına ve nemli ve küflü ayakkabıların önlenmesine yardımcı olur.Şartname : Öğe Türü : Ayakkabı Rafı Aksesuarı Malzeme : ABSColor : Siyah, Beyaz (İsteğe Bağlı) Ağırlık : Yaklaşık. 131g / 4.62 ozpaket Listesi : 1 çift x Ayakkabı Dolabı Menteşe2 x Konektör2 x Büyük Somun2 x Küçük Somun2 x Vida Uyarı : Kendiniz monte etmeniz gerekir.


Daha fazla bilgi

  :

Kategorisinde en iyi teklif