• Satış
  • Son
Pet Giyim Köpek İlkbahar ve Sonbahar Stil Kapşonlu Hoodie Casual Stil Küçük pet Parti Giysileri (Beyaz Çizgili, Orta Boy)

Pet Giyim Köpek İlkbahar ve Sonbahar Stil Kapşonlu Hoodie Casual Stil Küçük pet Parti Giysileri (Beyaz Çizgili, Orta Boy)

 
₺ 145.80

Sayısı
Emre için müsait

1.Ürün tanıtımı : İlkbahar ve sonbahar için uygun küçük köpekler için kapüşonlu kapüşonlu sweatshirt, Toplamda kırmızı, sarı, mavi ve beyaz çizgili dört renk vardır.Üç boyut vardır : küçük, orta ve büyük. 2.Ürün Stili : Küçük ve orta ölçekli evcil köpekler, kediler veya diğer küçük evcil hayvanlar için uygundur, büyük köpekler için uygun değildir.Evcil hayvanınızı şık tutmak için gündelik spor giyim. 3.Ürün kalitesi : Her giysi parçasının kalitesini sağlamak için en gelişmiş dikiş teknolojisini ve makinesini benimser.Bu hoodie tarzı, rahat ve nefes alabilen yüksek kaliteli Japon hoodie kumaştan yapılmıştır. 4.Ürün boyutu : Küçük boyutlar Kaniş gibi küçük köpekler için uygundur, orta boyutlar ise Fransız Bulldogları gibi biraz daha büyük köpekler için uygundur.büyük boyutlar küçük ve orta ölçekli köpekler için uygundur, ancak daha ağır köpekler için uygundur。Tüm evcil kediler küçük boyutu seçebilir. 5.Daha fazla evcil hayvan giyim stili için lütfen mağazaya gelin.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif