• Satış
  • Son
Lazımlık Eğitimi İç Çamaşırı, Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar için Su Geçirmez iç Çamaşırı, Yeniden Kullanılabilir Yüzme Bezi.

Lazımlık Eğitimi İç Çamaşırı, Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar için Su Geçirmez iç Çamaşırı, Yeniden Kullanılabilir Yüzme Bezi.

 
₺ 65.97

Sayısı
Emre için müsait

????TUVALET EĞİTİMİ KOLAY - bu lazımlık eğitimi pantolon ile çocuğunuz Yardım YAPTI.Herhangi bir kazayı emerken sızıntıyı önlerler.Çocuklarınızın daha bağımsız olana kadar bunları giymesine izin verin!. ????BEBEKLER için RAHAT-Yeniden kullanılabilir lazımlık eğitim iç çamaşırımız üstün kaliteli pamuktan yapılmıştır.Kumaş yumuşak, nefes alabilen ve cilt dostudur, elastik bel ise sıkı bir uyum sağlar. ????DAYANACAK şekilde tasarlandı-Yürümeye başlayan çocuk eğitim iç çamaşırının kumaşı üstün bir dayanıklılığa sahiptir.Dikişler ustalıkla dikildiğinde, bu iç çamaşırı setinin uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. ????UZUN VADEDE DAHA FAZLA TASARRUF edin-Her set 6 adet kız lazımlık eğitimi iç çamaşırından oluşur.Bunları elle yıkayın veya el yıkama modunda bir çamaşır makinesi kullanın.Kuruduktan sonra iç çamaşırını tekrar kullanın. ????Kız eğitim iç çamaşırlarımızla çocuğunuzun lazımlık eğitimi aşamasında kendinden emin ve endişesiz bir ebeveyn esintisi.Her türlü çocuk bezi ile uyumludur ve sızıntılar için 360° kapsama alanı sağlarlar.Boyut : 4 T.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif