• Satış
  • Son
WJCCY çöp tenekesi Sanat Çöp Atık Temiz çöp kutusu Raf Ev Dekor Banyo Giysi Kağıt Sepeti (Renk: Siyah, Boyutu: Bir Boyut)

WJCCY çöp tenekesi Sanat Çöp Atık Temiz çöp kutusu Raf Ev Dekor Banyo Giysi Kağıt Sepeti (Renk: Siyah, Boyutu: Bir Boyut)

 
₺ 407.58

Sayısı
Emre için müsait

Hava sirkülasyonunu sağlamak için demir teller arasında düzenli aralıklar vardır.ıstikrarlı ve dökümü kolay değil.Çöp imha ve terk kolaylaştıran bertaraf engelsiz ve kenarları düzgündür.Oturma odası, banyo, yatak odası, mutfak ve diğer yerlerde, daha modern bir konsept yerleştirilir.İçi boş tasarım, önemsiz çöpleri temizlemek de birden fazla sahne için uygun stil dolu olabilir. 1.Metal malzeme, dayanıklı ve yaşlanması kolay değil。Boya işlemi, paslanması kolay değil2.Bacalı delik tasarımı.Temizlemesi kolay3.ıstikrarlı ve dökümü kolay değil.4.Şık ve rahat.Arabalar, evler, ofisler, vb kullanılabilir., çöp kutuları, Kıyafet Sepeti, Kağıt Sepeti olarak kullanılabilir.


Daha fazla bilgi

size:
25.5*25.5*18cm.
Material:
Iron
Color:
black/pink
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Basket :
Compatible with large-capacity features, meet the storage needs of most families and simple and easy to match. :

Kategorisinde en iyi teklif