• Satış
  • Son
20 Adet Testi Kanca Multimetre Aksesuarları Renkli Büyük Bahar Kanca Klip Elektronik Test için Test Probu (Büyük Kanca Klip)

20 Adet Testi Kanca Multimetre Aksesuarları Renkli Büyük Bahar Kanca Klip Elektronik Test için Test Probu (Büyük Kanca Klip)

 
₺ 33.57

Sayısı
Emre için müsait

Basit yapısı, kullanımı kolay, çok pratik bir elektronik test aksesuarıdır.Seçilen kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı, maksimum stabilite sağlar.Yerleşik yay, en küçük kancayı çeker, küçük parçalara tutunur ve kısa devrelerden kaçınır.Profesyonel üretim, mükemmel performans, güvenli ve güvenilir, rahat kullanılabilir.IC'yi daha kolay test etmenize veya cep telefonlarını ve diğer mikro elektronik ürünleri onarmanıza yardımcı olabilir.Özellik : 1. Basit yapısı, kullanımı kolay, çok pratik bir elektronik test aksesuarıdır. 2. Seçilen kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı, maksimum stabilite sağlar. 3. Yerleşik yay, en küçük kancayı çeker, küçük parçalara tutunur ve kısa devrelerden kaçınır. 4. Profesyonel üretim, mükemmel performans, güvenli ve güvenilir, rahat kullanılabilir. 5. IC'yi daha kolay test etmenize veya cep telefonlarını ve diğer mikro elektronik ürünleri onarmanıza yardımcı olabilir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Testi Kanca Malzeme : Plastik, Bakır Kullanımı : Test .w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,.wang-düzenle-metin tablosu td, .wang-düzenle-metin tablosu th{sınır : .5pt katı # 000;};.w-e-metin tablosu,.wang-edit-text tablosu{kenarlık : 1px katı # 000 !önemli;} Paket Listesi : 20 x Test Kancaları.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif