• Satış
  • Son
ZEXIN Güzel Pet Malzemeleri Renkli Eğilim Oyuncaklar Kedi Gözlük Yansıma Gözlük Göz aşınma Pet Güneş Gözlüğü (Kahverengi)

ZEXIN Güzel Pet Malzemeleri Renkli Eğilim Oyuncaklar Kedi Gözlük Yansıma Gözlük Göz aşınma Pet Güneş Gözlüğü (Kahverengi)

 
₺ 258.30

Sayısı
Emre için müsait

Yuvarlak lensler ve gül altın çerçevelerle, bu evcil hayvan gözlükleri evcil hayvanınızın gerçekten harika görünmesini sağlayacak güçlü bir punk tarzına sahiptir. Bu evde beslenen hayvan güneş gözlüğü hafif tasarım benimser.Evcil hayvanınız onları giymenin zorluğunu hissetmeyecektir. Bu evcil hayvan gözlükleri sadece küçük ve orta ölçekli evcil hayvanlar için uygundur. Boyutu : 9*7.3 cm. Ambalaj listesi : 1 çift * gözlük.Ambalaj listesi : 1 çift * glasses Color : Multicolor Size : 9*7.3 cm Material : Metal Uygulama kapsamı : küçük ve orta ölçekli evcil hayvanlar-seçmeniz ve eşleştirmeniz için çeşitli renkler sağlıyoruz.Yuvarlak lensler ve gül altın çerçevelerle, bu evcil hayvan gözlükleri evcil hayvanınızın gerçekten harika görünmesini sağlayacak güçlü bir punk tarzına sahiptir.Bu evcil hayvan gözlükleri sadece küçük ve orta ölçekli evcil hayvanlar için uygundur.Bu evde beslenen hayvan güneş gözlüğü hafif tasarım benimser.Evcil hayvanınız onları giymenin zorluğunu hissetmeyecektir.Ayrıca, onlarla birlikte kullanmak için plastik evcil hayvan kolyeleri ekledik.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif