• Satış
  • Son
Hakiki Deri Cüzdan Kılıfı-iPhone 6,7 ve 8 Plus vb. İle uyumlu, Galaxy S10,S9 vb. İle uyumlu (Tüm Cep Telefonu Modelleri mevcuttur)

Hakiki Deri Cüzdan Kılıfı-iPhone 6,7 ve 8 Plus vb. İle uyumlu, Galaxy S10,S9 vb. İle uyumlu (Tüm Cep Telefonu Modelleri mevcuttur)

 
₺ 221.10

Sayısı
Emre için müsait

*Tüm cep telefonu modelleri için tasarlanmıştır.(Nasıl kullanılacağına ilişkin talimatlar için aşağıya bakın). ★Böylece telefonunuzu değiştirseniz bile yarı kalıcı olarak kullanabilirsiniz.★. * Bon Atti kılıfı, yüksek tutmak için içte ve dışta aynı doğal deriyi kullanır quality.It doğal bir deridir, bu yüzden ne kadar çok kullanırsanız, cilalamak o kadar doğal olur.Doğal deriden yapılmış Bon Atti kılıfı hafiftir ve kavrama çok iyi hissettirir!Bu iyi bir boyut ve ince, cebinde de olabilir.!. *Cüzdan kılıfı Bon Atti, kart yuvaları ve para cebi ile çok işlevli bir cüzdan olarak çalışabilir, böylece cüzdanınızı yanınıza almak zorunda kalmadan kimliğinizi, kredi ve banka kartlarınızı ve nakit paranızı yanınızda taşıyabilirsiniz.Artık cüzdan taşımaya gerek yok!!. * Çift güvenlik sağlamak için kasanın üstündeki geçmeli düğme. * Doğal deriden yapılmış bilek kayışı, taşımayı kolaylaştırır.Basit ve şık, hem resmi hem de gündelik durumlar için idealdir. * Bon Atti, sizin için yüksek kaliteli doğal deri ve çok fonksiyonlu telefon kılıfı sağlar. * Kullanışlı dahili 5 kart yuvası ve kredi kartları ve nakit için 2 cep, ayrı bir cüzdana daha fazla ihtiyaç duyulmadığı anlamına gelir! * 100 % el işi ile güzel dikiş, yumuşak doğal deri ve dayanıklı doğal deri, dokunmak için rahat hale ve bakmak için bir zevk. ※※ Designed tüm cep telefonu modelleri için kullanılabilir-i Phone6 ile uyumlu/7/8/X, vb., Galaxy S5/S6/Note10 ile uyumlu,.vb ★Böylece telefonunuzu değiştirseniz bile yarı kalıcı olarak kullanabilirsiniz.★ * * NASIL kullanılır “" Bon Atti " Cüzdan Kılıfı Takma Yöntemi* * 1. Jel pedini indirin ve şeffaf bandı arkadan çıkarın. 2. Lütfen akıllı telefonunuzu pede takmadan önce yeniden konumlandırın. 3. Lütfen yavaşça pozisyonunuza sadık kalın. 4. Fotoğraf çekerken lütfen slaydınızı asın. (*Gelly kılıfı takılarak ayrılması kolaydır) Akıllı telefonunuzu değiştirecekseniz, takılı telefonu kapatın.Ve üzerine yeni bir çift taraflı bant koy. * Pakette neler var : 1.Ekstra 3 M çift taraflı bant 1 ADET 2.1 ADET hakiki deri bilek kayışı. * 180 Gün Garanti - %100 MEMNUNİYET Bon Atti MARKA GARANTİSİ! : Bon Atti müşteri ekibi %100 müşteri memnuniyeti kazanmak için çaba gösterecektir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, sorununuzu 12 saat içinde çözeceğiz.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif