• Satış
  • Son
Ev Moda 3 Katmanlı Ayakkabı Raf, Toz Geçirmez Basit Depolama Raf Metal Çiçek Raf Koridor Giriş Uzay Tasarrufu 63 × 31 × 72 cm,

Ev Moda 3 Katmanlı Ayakkabı Raf, Toz Geçirmez Basit Depolama Raf Metal Çiçek Raf Koridor Giriş Uzay Tasarrufu 63 × 31 × 72 cm,

 
₺ 122.70

Sayısı
Emre için müsait

Depolama alanından tasarruf edin yetişkin erkekler ve kadınlar ve çocuk ayakkabıları için uygundur. 9 çift ayakkabı için uygun 3 katmanlı ayakkabı rafı (63 x 31 x 72 cm), yerden tasarruf etmeyi en üst düzeye çıkarır.Yüksek kaliteli metalden yapılmıştır.İyi yapılmış yapılar uzun süre kullanılabilir.Daha fazla ağırlığa dayanabilir ve nesnelerin boşluktan düşmesini önleyebilir.Montajı kolay : basit montaj ve disassembly.It ayrıca temizlenmesi çok kolaydır.Yerden tasarruf : Bu dayanıklı ayakkabı kapağı, ayakkabılarınızı düzenli ve düzenli hale getirir, böylece ayakkabılarınız görülemez ve odanız temizdir.Çok yönlülük : Bodrum katında, yatak odasında, çocuk odasında, çatı katında veya kampta olsun, istediğiniz yere koyabilirsiniz like.It ayakkabılarınızı çok iyi koruyacaktır.Bu ayakkabı rafı dayanıklı malzeme konektörlerinden yapılmıştır.Bu, ayakkabılarınızı saklamak için iyi bir raftır, kapınız, giriş geçidiniz, çamur odanız, yatak odanız, gardırobunuz vb.Için uygundur.Bu yerden tasarruf sağlayan ayakkabı rafı bir köşeye veya bir salona da yerleştirilebilir.şartname : Adı : ayakkabı raf Renk : Siyah Boyutu : 63 × 31 × 72 cm Ağırlık : 2 kg Stil : İskandinav tarzı Uygulanabilir insanlar : everyonefeature : 1. Kurulumu ve montajı kolaydır : kurulum sadece birkaç basit adım alır ve birden fazla sökmeden sonra sabit kalır2. Geniş kullanır : İster koridor, banyo, oturma odası, yatak odası, koridor, salon, antre, her yere konulabilir.3. Malzeme : sağlam ve dayanıklı, yağmur geçirmez, paslanmaz, korozyon önleyici, yüksek stabilite.4. İnsancıllaştırma Avrupa retro gravür bezeme, yuvarlak pah tasarım, güzel, güvenliğimizi korumak.5. Büyük kapasite : Her kata 3 çift ayakkabı yerleştirilebilir, bu da ev kullanımı için yeterlidir, bu da evi temiz ve düzenli hale getirir.Önlemler : 1. Boyutlar elle ölçülür ve fizik ve veriler 12 cm'lik bir hataya sahip olabilir.2. Bilgisayar monitörlerindeki fark nedeniyle, renkte küçük bir boşluk olabilir.Bu normal, kalite sorunu değil.3. Bu ürün bir ayakkabı raf ve diğer çekim sahne içermez.4. Satın alırken, evinizin bu ayakkabı rafı kapağı için uygun olduğundan emin olun.5. Satın aldıktan sonra 721 iş günü içinde alındı.Satın alma işlemi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, zaman içinde benimle irtibata geçiniz, ben 24 saat içinde bilgilerinize cevap verecektir!Sana mutlu bir hayat diliyorum!.


Daha fazla bilgi

Name:
shoe rack
Colour:
Black
Size:
63 × 31 × 72 cm
Weight:
2 kg
Style:
Nordic style
Applicable people:
everyone
feature:
1. Easy to install and assemble:
installation takes only a few simple steps and remains stable after multiple disassembly
2. Wide range of uses:
Whether in the corridor, bathroom, living room, bedroom, hallway, hall, entrance, can be placed anywhere.
3. Material:
sturdy and durable, rainproof, rustproof, anticorrosion, high stability.
4. Humanization European retro engraving embellishment, rounded chamfer design, beautiful, protect our safety. :
5. Large capacity:
3 pairs of shoes can be placed on each floor, which is enough for home use, making the home clean and orderly.
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :

Kategorisinde en iyi teklif