• Satış
  • Son
WskLınft Yaratıcı Anahtar Şekli USB Flash Sürücü Memory Stick U Disk Dizüstü Masaüstü PC ıçin Taşınabilir Depolama, hızlı USB2.

WskLınft Yaratıcı Anahtar Şekli USB Flash Sürücü Memory Stick U Disk Dizüstü Masaüstü PC ıçin Taşınabilir Depolama, hızlı USB2.

 
₺ 66.00

Sayısı
Emre için müsait

Arayüz : USB2. 0. Veri aktarım hızı hızlıdır, okul, işletme veya günlük kullanım için dijital veri depolamak için uygundur.Dijital veriler müzik, video, fotoğraf, film, kılavuz, yazılım vb. İçerir.Yüksek kaliteli taşınabilir depolama aygıtı, dijital dünyanızı en küçük paketimizde cebinize koyun.Rotasyon tasarımı : Metal klips, ABS plastik gövdenin etrafında 360° dönebilir ve kalem sürücüsünün çok şık ve benzersiz görünmesini sağlar; anahtarlık tasarımı, kaybetme endişesi duymadan taşımayı kolaylaştırır it.It seyahat ve iş eşliğinde mükemmel veri depolama ve iletim ortağınızdır.Kullanımı kolay : başparmak sürücü tak-ve-çalıştır, hiçbir yazılım gereklidir, sadece sadece bir bilgisayarın USB portuna takın veya diğer cihaz kullanmak için!USB flash sürücü Windows 2000 / XP ile uyumludur/7/8.1/10 ve daha yüksek ve ayrıca Linux ve Mac OS 10.3 ve üstü ile uyumludur.Geniş uyumluluk : USB sürücü destekler TV, masaüstü, dizüstü bilgisayar, araba, ses ve diğer devices.It iş, okul, ev ve seyahatte günlük kullanım, dosya depolama ve iletim ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı dosyaları saklamak için kullanılabilir. %100 Memnuniyet Garantisi : Tüm USB sürücüler fabrikadan ayrılmadan önce test edilir ve biçimlendirilir; ve 12 aylık üretici garantisi ve ömür boyu güler yüzlü servis desteği sağlıyoruz.Özellikler : Benzersiz anahtar şekli tasarımı, yaratıcı ve şık.Windows 2000/XP/Vista, Win 7, Mac 9.0 veya üstü için destek.Yüksek hızda okunması ve okunması kolay, sürücüye/güç kaynağına gerek yok.Kendi kullanımınız için harika ve arkadaşlarınız ve aileniz için bir hediye olmak harika.Hafif, taşıması ve kullanımı kolaydır.USB sürüm 2.0 ve 1.0'ı destekleyin. Tip : U Disk Malzeme : Çinko Alaşımı Maksimum Okuma Hızı : 18 MB/s Kapasite : 128 MB/256 MB/512 MB/1 G/2 G/4 G/8 G/16 G/32 G / 64 G (İsteğe bağlı) Özellikler : Anahtar Şekli, Tak ve Çalıştır, yüksek Hız, Taşınabilir Boyut : 5.7 cm x 2.4 cm x 0.3 cm/2.24" x 0.94" x 0.12" (Yaklaşık.) Notlar : Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm.Paket içeriği : 1 x U Disk.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif