• Satış
  • Son
Glarks 30 Adet 1/4 Çinko Kaplama Çelik Yuvarlak Kafa Geçiş Cıvata ve Kanat Somun Alçıpan üzerinde Ağır Öğeleri Asmak için (1/4)

Glarks 30 Adet 1/4 Çinko Kaplama Çelik Yuvarlak Kafa Geçiş Cıvata ve Kanat Somun Alçıpan üzerinde Ağır Öğeleri Asmak için (1/4)

 
₺ 41.55

Sayısı
Emre için müsait

【What You Get】 : Set dahil 30 adet 1/4" geçiş cıvata whcih bir plastik torba içinde paketlenmiş.Alçıpan üzerine ağır eşyaları asmanız için yeterli miktar. Product【Ürün Malzemesi】 : Tüm geçiş cıvataları, eşyaları asmanız için yeterince dayanıklı, yüksek kaliteli karbon çeliğinden, pas direncinden ve korozyon direncinden yapılmıştır.Yüzeydeki çinko kaplama, ürünün görünümünü mükemmel hale getirir. Wing【Yaylı Kanat Tasarımı】 : Katlanabilir yaylı kanatlar, kanatları delinmiş deliğe yerleştirilebilecek şekilde katlamanıza izin verir.Kanatlar, güvenilir bir sabitleme sağlamak için alçıpanın arkasında açılacaktır. Install【Kurulumu Kolay】 : Önce kurulum için önceden delinmiş delik açın ve ardından bu geçiş cıvatalarını delikten geçirin.Ardından cıvatayı sıkıca aşağı doğru çekin, kanatların serbest kalması için yeterli alan bırakmanız gerektiğini lütfen unutmayın.Son olarak, cıvatayı vidalamak için bir tornavida kullanın. Application【Geniş Uygulama】 : Bu Geçiş cıvataları, perde çubuklarını, lambaları, fotoğraf çerçevelerini, portmantoları, güç anahtarlarını asmak için mükemmel olan alçıpan, içi boş blok, sıva, fayanslarda yaygın olarak kullanılabilir.Boyutu : 1/4".


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif