• Satış
  • Son
Bir sixx Elektrik DC Profesyonel Digtal Elektrikli Araç Ekran, Pil Voltmetre, Dayanıklı için 12 V-60 V Pil Araba (kırmızı)

Bir sixx Elektrik DC Profesyonel Digtal Elektrikli Araç Ekran, Pil Voltmetre, Dayanıklı için 12 V-60 V Pil Araba (kırmızı)

 
₺ 25.77

Sayısı
Emre için müsait

Bir bakışta çift elektrik ve voltaj göstergesi, daha sezgisel, voltaj ölçer ondalık nokta otomatik kaydırma, daha yüksek hassasiyet.Ürün, korozyonu ve aşınmayı etkili bir şekilde önleyen, kullanımı dayanıklı, yüksek kaliteli malzemeleri benimser.Hassas kesim ve arayüz, kurulum yeri için uygun ve kurulumu kolay mükemmel uygulanabilirlik sağlar.Profesyonel yonga seti sistemde mükemmel performans sağlar.Kullanımı kolay, anti-aging ve uzun ömürlü, güvenle kullanabilirsiniz.Özellik : 1. Hassas kesim ve arayüz, kurulum yeri için uygun ve kurulumu kolay mükemmel uygulanabilirlik sağlar. 2. Ürün, korozyonu ve aşınmayı etkili bir şekilde önleyen, kullanımı dayanıklı, yüksek kaliteli malzemeleri benimser. 3. Profesyonel yonga seti sistemde mükemmel performans sağlar. 4. Kullanımı kolay, anti-aging ve uzun ömürlü, güvenle kullanabilirsiniz. 5. Bu metre 12 V-72 V akülü araba için uygundur, lityum pil, polimer pil, nikel metal hidrit pil, ve diğer güç veya gerilim ölçümü için, büyük kamyonlar için uygun değildir, vinçler, forkliftler ve diğer yüksek-güç araçlar. 6. Bir bakışta çift elektrik ve voltaj göstergesi, daha sezgisel, voltaj ölçer ondalık nokta otomatik kaydırma, daha yüksek hassasiyet. 7. Lityum pil seti, kurşun asit, otomobil aküsü, elektrikli araç aküsü ve diğer elektrikli ekipmanlara uygulanabilir geniş kullanım yelpazesi. 8. Sayaç, ters bağlantı koruması fonksiyonu ile voltajı ve elektrik miktarını otomatik olarak belirleyebilir.Şartname : Öğe Türü : Voltmetre Çalışma Akımı : 5-18m A Ferahlatıcı Hız : Yaklaşık 480 ms kez Kurşun Uzunluğu : Yaklaşık. 20 cm / 7.9 in Çalışma Sıcaklığı : -10℃-65℃ Ürün Boyutu : Yaklaşık. 4.8x3x2cm/1.9x1.2x0.8in Renk : Mavi, Kırmızı (isteğe bağlı) Paket listesi : 1 x Voltmetre.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif