• Satış
  • Son
Fansipro Firması Halojen Ampul, Aksesuar Kitleri Bycicle Mağazasında; Mikrodalga Fırın; Sanayi; Dezenfeksiyon Dolabı, 12. 5x37x12.

Fansipro Firması Halojen Ampul, Aksesuar Kitleri Bycicle Mağazasında; Mikrodalga Fırın; Sanayi; Dezenfeksiyon Dolabı, 12. 5x37x12.

 
₺ 82.77

Sayısı
Emre için müsait

Yüksek kaliteli malzeme için düşük kalorifik değere sahiptir.Düşük pin sıcaklığı kullanılabilir safely.It seçilen bir cihaz için kısa devre yapılmasını önler material.It yavaş ışık çürümesi nedeniyle uzun süre parlak kalır.Diş fırçası değiştirme kafası yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Bu gibi durumlar için uygun : Bisiklet Mağazası; Mikrodalga Fırın; Endüstri; Dezenfeksiyon Odası; Ev; Yatak Odası; Otel; Salon; Açık; (W) 37(MM) Ürün Çapı : (V) (12.5 MM) Gerilim : 12 Güç Buzdolabı Renk : Sarı Malzeme : Alüminyum Alaşımlı,Silis Jeli Ürün Şekli : Düzensiz Şekli Tamamen Net Ağırlık : 30(G) Ürün Genişliği : 12,5(MM) Ürün Yükseklik/Kalınlık : 3 Aydınlık flux(LM) : 300 Paket Listesi : 10 adet Ev Ampulleri Halojen Lambası Açıklamaları : yüksek kalite malzeme için düşük kalori değeri vardır.Düşük pin sıcaklığı güvenli bir şekilde kullanılabilir Seçilen bir cihaz için kısa devreyi önler material.It yavaş ışık çürümesi nedeniyle uzun süre parlak kalır.Diş fırçası değiştirme kafası, ince işçilik için yüksek kaliteli güvenlik ve çevre koruma malzemelerinden yapılmıştır.En uygun malzeme iyi bir ışık efekti ile birlikte gelir.Özlü tasarım ve güzel görünüm.Optik kaynak küçük ışık çürümesi ile kararlıdır.Renk sıcaklığı sabittir ve renk oluşturma etkisi mükemmeldir.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif