• Satış
  • Son
QuickNet Bağlantı Kablosu Düzeneği

QuickNet Bağlantı Kablosu Düzeneği

 
₺ 2659.20

Sayısı
Emre için müsait

Fiber Türü : OM4. Bağlayıcı 1 Tipi : Pan MPO Dişi ve Bağlayıcı 2 Tipi : Pan MPO Dişi.Çevre : Kapalı.Parça Özellikleri : Bu küçük kablolar israfı en aza indirir, kablo yönetimini optimize eder, dağıtımı hızlandırır ve esnekliği ve yönetilebilirliği artırır.Uygulama : Ara bağlantı kabloları küçük çaplıdır, son derece esnektir ve daha kısa kablo çalışmaları için tasarlanmıştır.Bu küçük kablolar israfı en aza indirir, kablo yönetimini optimize eder, dağıtımı hızlandırır ve esnekliği ve yönetilebilirliği artırır. 12 fiber OM4 ara bağlantı kablosu düzeneği, düşük duman sıfır halojen (LSZH) dereceli, Pan MPO dişi-Pan MPO dişi, Yöntem A, Çekme gözü olmayan Std IL, 45 metre.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif