• Satış
  • Son
Homyl Marangoz Ağaç İşleme El Aracı Kare Yuvarlak Elektrikli Çekiç Keskiler DIY Ahşap Duvarcılık Araçları-12 Yıkım Noktası

Homyl Marangoz Ağaç İşleme El Aracı Kare Yuvarlak Elektrikli Çekiç Keskiler DIY Ahşap Duvarcılık Araçları-12 Yıkım Noktası

 
₺ 50.97

Sayısı
Emre için müsait

* ♦ 40 CR krom çelikten imal edilmiştir, dayanıklıdır ve korozyona ve darbelere karşı dirençlidir, servis ömrü normal karbon çeliğinden daha uzundur. * ♦ Esas olarak beton, tuğla, duvarcılık ve granit yıkım ve sondaj için kullanılır. * four Dört köşeli açılı / yuvarlak tasarımlı nokta daha iyi bir delme etkisine sahiptir, küçük olanlar için harikadır d çalışma sırasında koruyucu önlemler almak daha iyidir, örneğin koruyucu gözlük, toz maskesi, kulaklık ve eldiven takabilirsiniz.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.


Daha fazla bilgi

- Material:
40 Chrome Steel
- Size of 12 Demolition Point Round:
30x175mm / 1.18x6.89inches
- Size of 16 Demolition Point:
35x200mm / 1.38x7.87inches
- Size of 12 Demolition Point:
35x150mm / 1.38x5.9inches
- Color:
As Pictures Show
Package Includes:
1 Piece Point :
These chisels need to be installed on the electric hammer for use. :
You'd better take protective measures during work, for example,you can wear protective goggles, dust mask, earmuffs and gloves. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Kategorisinde en iyi teklif