• Satış
  • Son
Bebek Koruması, Yumuşak Tampon Şeridi, Mobilya için Köşe Koruyucuları, Bebek Güvenliği Köşe Koruyucuları, Kurulumu Kolay (Renk:

Bebek Koruması, Yumuşak Tampon Şeridi, Mobilya için Köşe Koruyucuları, Bebek Güvenliği Köşe Koruyucuları, Kurulumu Kolay (Renk:

 
₺ 242.49

Sayısı
Emre için müsait

Bebekleri, yaşlıları masa köşelerinden ve köşelerden daha iyi korumak ve yaralanmak için kullanılır.Yumuşak köşe koruyucularımız en iyi seçiminiz olacaktır.Kırılmaz malzeme-bir kez satın alın ve 10 yıl boyunca kullanın, böylece kırılmaz, yırtılmaz.Kaymaz şerit sessiz etkisi-ayaklarınızı rahat ettirin ve gürültüyü azaltın, ofisler, kütüphaneler, hastaneler ve sessiz olması gereken diğer yerler için uygundur.kurulum adımları-1. Duvarın köşesinin yüzeyini temizleyin, su lekesi olmaması gerektiğini unutmayın; 2. Çıkartmayı çıkarın; 3. Duvarın köşesini hizalayın ve bir kez yapıştırın; 4. Macun tamamlandıktan sonra, yapışmasını ve sabitlenmesini sağlamak için çarpışma önleyici şeride basın.Toplam Koruma-Masanın yan ve köşesinin tamamen korunacağı bir dizi masa köşe kenar koruyucusu.Sizin için güçlü koruma sağlar baby.It bebekleri, yaşlıları masa köşelerinden ve köşelerinden daha iyi korumak ve yaralanmak için kullanılır.Yumuşak köşelerimiz en iyi seçiminiz olacaktır.Bebek çarpışması zaman yaralı olmak kolay değil, evde zor köşeler Şal, efekt ve Müzik içeren ürün adı : Yumuşak köşe masa , köşe koruyucu , bebek proofingcolor seçimi : açık mavi , Turuncu , Gri , Kırmızı , Kahverengi , Krem-beyaz , Yeşil , Pembe , Mor , Beyaz , Sarı , Koyu blue Length seçimi : 3 M/9.8 metre , 5 M/16.4 feet , 6/7 metre, 8 metre/26.2 metre 10 M/4.9 feet Function.Uygulama kapsamı : okullar, anaokulları, mobilya dekorasyonu, köşeler, masa kenarları vb.Hesaplama yöntemi : 1 metre = 100 cm = 1000mm; 1 metre = 3.28 feet; 1 inç = 2.54 cmürün paketi : 100 cm / şerit (Örneğin : 3 m = 100 cm/3 şerit) : Sıcak İpuçları : 1. Farklı manuel ölçümler nedeniyle hafif boyut farklılıklarına izin verin.2. Ürün 10-20 gün içinde gelecek ve 30 gün içinde iade edilebilir.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif