• Satış
  • Son
30ft Şarj Kablosu için eufyCam 2C Pro ve eufyCam 2C, açık Ekstra Uzun Güç Kablosu Sürekli Şarj eufyCam (Kamera Dahil değildir)

30ft Şarj Kablosu için eufyCam 2C Pro ve eufyCam 2C, açık Ekstra Uzun Güç Kablosu Sürekli Şarj eufyCam (Kamera Dahil değildir)

 
₺ 24.57

Sayısı
Emre için müsait

【Yedek Bataryaya Gerek Yok】 eufy Cam 2 C ve eufy Cam 2 C Pro'yu sürekli olarak çalıştırmak için tasarlanmıştır.Bütçe ve zaman tasarrufu. 【Kararlı Güç Verimliliği】 Aşırı akım, aşırı ısınma ve kısa devre koruması ile.Yüksek bakır içeriği istikrarlı güç verimliliği sağlar. 【İç Mekan Dış Mekan Kullanımı için Mükemmel】 Suya dayanıklı özel tasarımla , eufy 2 C için bu şarj kablosu 30ft içinde herhangi bir yerde iç veya dış mekanlarda kullanılabilir ( Not : kamera dahil değildir). 【Okemeeo'da daha fazla Aksesuar】 eufy Cam 2 C için zincir montajına ve kılıfına ihtiyacınız varsa lütfen B08 PNHJZLL'Yİ arayın, eufy Cam 2 C için direk montajı için B08 LVK6 MBV, eufy Cam 2 C için silikon kılıf için B08 GKQKRCN. 【Risksiz Satın Alın】 Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.6 ay içinde herhangi bir kalite sorunu için, biz bir değiştirme veya para iadesi sorunu. eufy Cam 2 C için 30ft Şarj Kablosu, Açık Ekstra Uzun Güç Kablosu Sürekli Şarj eufy Cam 2 C ve eufy Cam 2 C Pro (1 Paket) Lütfen sadece eufycam 2c ve 2c Pro ile uyumlu kaliteli şarj kablosu sattığımızı unutmayın.İnlcluded değil, kameranın kendisi.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif