• Satış
  • Son
4 Tekli ve 4 Çok Modlu SFP Alıcı-Vericili CableRack 8 Portlu SFP Yönetilmeyen Ethernet Optik Anahtarı

4 Tekli ve 4 Çok Modlu SFP Alıcı-Vericili CableRack 8 Portlu SFP Yönetilmeyen Ethernet Optik Anahtarı

 
₺ 1346.55

Sayısı
Emre için müsait

♦ Bu anahtar paketi aşağıdaki öğeleri içerir; ürün resimlerinde gösterildiği gibi bir adet 8 portlu fiber anahtar, güç kaynağı, dört Tekli Mod ve dört Çok Modlu SFP modülü.Bu kompakt 8 portlu fiber optik anahtarın sıfır konfigürasyonu ve hızlı dağıtımı, dört SFP modülüyle birlikte yönetilmeden, hemen çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlar. Cable Rack markası da dahil olmak üzere en uyumlu Tekli ve Çok Modlu SFP modüllerini kabul eder . Her paket (dört singlemode ve dört modlu) sekiz SFPs bulunmasına karşın, bu adet anahtarı, en uyumlu kullanarak mm adet mm fiber singlemode lc ek olarak fiber alıcı lc için çalışacak başka 1 GB fiber optik alıcı kartı ile doldurulması ve glc sx mmd ve glc sol sm modülleri ile tam uyumlu olacak. ✔ Tüm bağlantı noktaları eklenen tek modlu veya çok modlu alıcı-vericiler ve 1000 Base T RJ45 bakır ethernet bağlantı noktaları dahil tüm trafiği görün.Bu fiber ethernet dönüştürücü, sfp alıcı-vericisi olarak da bilinen en uyumlu sfp modülünü alır ve ayarlayabileceğiniz ve unutabileceğiniz harika bir yönetilmeyen anahtar olacaktır. ◆ Bu yönetilmeyen 8 Portlu Optik Anahtar hem MM SX hem de SM LH alıcı-vericileri içerir.Bu 4 portlu anahtarın sfp'siz diğer paketlerini, ethernet'e fiber amacıyla bir fiber alıcı-verici ile kullanılmak üzere sunuyoruz converter.By fiber ağ alıcı-vericilerini kullanarak, etkili bir şekilde tek modlu bir ortam dönüştürücü veya çok modlu bir fiber ortam dönüştürücü oluşturuyorsunuz.Bu ethernet ortam dönüştürücüsüne binlerce memnun işletme ve ticari müşteri tarafından güvenilmektedir. box Kutuda aşağıdaki öğeleri alacaksınız : 8 port gigabit fiber anahtarı, dört tekli SFP, dört çok modlu SFP, ABD Güç Kablosu ve Kullanım Kılavuzu ile 5 V DC 2 A Güç Kaynağı.Bu ağ ortam dönüştürücüsünün kurulumu hızlıdır, çok düşük güç tüketir ve lc'den ethernet'e dönüştürücü olarak en iyi seçimdir.Bu SFP fiber ortam dönüştürücüsü ile en kritik fiber anahtar gereksinimlerinize güvenilebilir.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif