• Satış
  • Son
209925 Doğrudan Fabrika Cep Telefonu Aksesuarları Smartphone Onarım Parçaları SIM Kart Tepsi + Micro SD Tepsi için Galaxy S8(Siyah)

209925 Doğrudan Fabrika Cep Telefonu Aksesuarları Smartphone Onarım Parçaları SIM Kart Tepsi + Micro SD Tepsi için Galaxy S8(Siyah)

 
₺ 296.10

Sayısı
Emre için müsait

Gönderi geldiğinde,lütfen önce paketin iyi durumda olup olmadığını kontrol edin, sonra lütfen açın.Tüm akıllı telefon yedek parçaları gönderilmeden önce %100 tek tek test edilir, lütfen kurulumdan önce tekrar test edin.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aldıktan sonra bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Test sırasında herhangi bir sorun bulursanız, lütfen onay için bize resim gönderin.Size bazı önerilerde bulunacağız.Galaxy S8 için SIM Kart Tepsisi + Micro SD Tepsi (Siyah).Cep telefonu aksesuarlar Imobil telefon aksesuarlarıyüksek kaliteli smartphone onarım aksesuarlarıön kırık one1 için yedek parçalar. Samsung Galaxy S8 için yüksek kaliteli SIM kart tepsisi ve Mikro SD / SIM kart tepsisi. 2. Kırık veya çalışamaz olanı değiştirin. 3. Her madde göndermeden önce iyi durumda kontrol ve olmuştur. 4. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Yedek parçaların değiştirilmesi sırasında neden olabileceğiniz cep telefonunuzda/cep telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif