• Satış
  • Son
Iplik Saklama Çantası, Örgü Çanta Saklama Çantası Tote Çanta için Örgü İğneleri için İplikler için Tığ Hooks(Büyük Davul)

Iplik Saklama Çantası, Örgü Çanta Saklama Çantası Tote Çanta için Örgü İğneleri için İplikler için Tığ Hooks(Büyük Davul)

 
₺ 83.10

Sayısı
Emre için müsait

Dış tabaka, elastik ve iyi performansa sahip yüksek kaliteli Oxford kumaş malzemeden yapılmıştır.Saklama çantası silindiriktir, masaüstüne sabit bir şekilde yerleştirilebilir ve depolama için büyük bir kapasiteye sahiptir.Saklama çantasının bir fermuarı veya ipi vardır ve saklanan eşyaların düşmesi kolay değildir, bu da küçük parçaların taşınması için çok uygundur.Saklama çantasının bölmesinde, kolay sınıflandırma için farklı dikiş aletlerini saklayabilen elastik torbalar ve örgü torbalar vardır.Çanta, dışarı çıkarken kolay kullanım için bir el kayışına sahiptir ve yerden tasarruf etmek için kullanılmadığında duvara asılabilir.Özellik : 1. Dış tabaka, elastik ve iyi performansa sahip yüksek kaliteli Oxford kumaş malzemeden yapılmıştır.2. Saklama çantasının bölmesinde, kolay sınıflandırma için farklı dikiş aletlerini saklayabilen elastik torbalar ve örgü torbalar vardır.3. Saklama çantasının bir fermuarı veya ipi vardır ve saklanan eşyaların düşmesi kolay değildir, bu da küçük parçaların taşınması için çok uygundur.4. Saklama çantası silindiriktir, masaüstüne sabit bir şekilde yerleştirilebilir ve depolama için büyük bir kapasiteye sahiptir.5. Çanta, dışarı çıkarken kolay kullanım için bir el kayışına sahiptir ve yerden tasarruf etmek için kullanılmadığında duvara asılabilir.İplik topları, tığ işi kancalar için ŞİRKET Oxford cloth Material Avantajları ve aşınmaya dayanıklı, hiçbir yırtılma, çevre protection Function : Kazak tığ işi yün çanta depolama bag Storage Konumu : Depolama oda, Seyahat saklama çantası, masaüstü depolama kutusu, depolama room Application : Araç, örgü, tığ işi, yün, ufak tefek eşyalar, kırtasiye, depolama çanta Kova Bag Material özellikler : ürün Tipi : : ve Gif Small Çanta Boyutu : Yaklaşık Olarak needles Suitable Kalabalık : Anne, büyükanne, teyze, Bayan örme. 14. 5x14 cm / 5.7x5. 5 in Large Çanta Boyutu : Yaklaşık. 30x42 cm / 11.8x16. 5 inç Paket Listesi : 1 x Kova Çanta.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif