• Satış
  • Son
Saklama Çantası ile 10 oz Lavman Ampul Kiti-Erkekler veya Kadınlar için Anal veya Vajinal Silikon Duş-Rahat Temizleyici(Mavi)

Saklama Çantası ile 10 oz Lavman Ampul Kiti-Erkekler veya Kadınlar için Anal veya Vajinal Silikon Duş-Rahat Temizleyici(Mavi)

 
₺ 20.97

Sayısı
Emre için müsait

【TRAVEL FRİENDLY】 : 10 oz Lavman Ampul ile bir Saklama Çantası, kompakt boyutu, ve bir ince uzunlukları yaklaşık 2.32 inç ve rahat giriş için tasarlanmış. 【GÜVENLİ VE YUMUŞAK】 : Yüksek kaliteli PVC malzemeden üretilmiştir .yumuşak ve dayanıklı,erkekler / kadınlar için mükemmel duş. 【KULLANIMI KOLAY VE TEMİZ】 – Kullanmak için, ampulü ve nozulu sökün, temizleme solüsyonuyla doldurun, tekrar monte edin ve ardından yumuşak ve rahat bir kullanım için yağlayıcı uygulayın. entry.It bu kadar kolay!Temizlemek için sökün ve sökün ve ardından sirke veya sabunla ılık suyla temizleyin. 【HEALTH CARE】 Lavman douche kabızlık rahatlatmak için yararlıdır, dışkı ımpaction ve bağırsak temizlemek, mide temiz tutmak yapmak ve sağlık. 【İYİ PAKET】Bu öğe gizli ambalajla birlikte gönderilir, gizliliğinizin açığa çıkması konusunda endişelenmeyin, kalite sorunu için %100 PARA iade garantisi.Lavman Ampulü Aile Sağlığı için mükemmel Bir Bakımdır Lavman Kitleri lavman için tasarlanmış yüksek kaliteli yeniden kullanılabilir medicalsilicone'dan yapılmıştır Anal lavman seti toksik olmayan, kokusuz, süper yumuşak ve rahattır Lavman ampulünün doğru kullanımı lavman deneyiminizi artıracak ve sağlığınızı nasıl dolduracaksınız? 1.Ampulü suya sıkıştırın 2 içindeki havayı boşaltın. Su 3 ile doldurmak için ampulü serbest bırakın. Memeyi ampule takın LAVMAN NASIL UYGULANIR? 1.Lavmanı ambalajdan çıkarın ve koruyucu kalkanı lavmanın ucundan çıkarın.Sabit, yumuşak bir basınç kullanarak, lavmanın ucunu belirsiz bir yanal hareket kullanarak rektumunuza yerleştirin.Lavmanın ucu göbeğinize dönük olmalıdır.Kolay yerleştirilmesi için bir bağırsak hareketi olan taklit.Aşağı çekmek anal kaslarınızı gevşetmenize yardımcı olacaktır. 2.Lavman şişesini sıkın, sıvının tamamını (veya neredeyse tamamını) boşaltın.Lavmanı rektumdan çıkarın ama yerinde kalın.5 dakika içinde bağırsak hareketi yapmak için güçlü bir dürtüye sahip olacaksınız. 3.Bağırsaklarınızı boşaltmayı bitirene kadar tuvalette kalın.Tamamen işiniz bittiğinde, lavmanı atın ve yaklaşmakta olan prostat biyopsisine hazırlanmak için kapsamlı bir duş alın.NASIL TEMİZLENİR? 1. Ilık su ve alkol veya sabun çözeltisi hazırlayın. 2. Memeyi ampulden ayırın. 3. Ampulleri tekrar tekrar ıslatın ve nozulları silin. 4 Suyu sıkın ve doğrudan güneş ışığında kurutun.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif