• Satış
  • Son
Yuvarlak Mouse Pad ve Yuvarlak Coaster, Sevimli Mouse Pad İle Tasarım, Kaymaz Kauçuk Taban Oyun Mouse Pad, Boyutu 7. 9x7. 9x0.

Yuvarlak Mouse Pad ve Yuvarlak Coaster, Sevimli Mouse Pad İle Tasarım, Kaymaz Kauçuk Taban Oyun Mouse Pad, Boyutu 7. 9x7. 9x0.

 
₺ 14.19

Sayısı
Emre için müsait

【Mouse Pad Boyutu】 Mouse pad 7.9 × 7.9 × 0.08 inç (200mm x 200mm x 2mm), dahil : 1 *mouse pad 1 *yuvarlak bardak altlığı. 【Malzeme】 Mouse pad dayanıklı polyester kumaştan yapılmıştır ve kaymaz doğal kauçuk sırt, mouse pad'in kaymasını önler ve kumaş pürüzsüzdür. 【Benzersiz Desen】Benzersiz ve harika desenler, parlak renkler, ofisinize kişilik katın.En iyi hediye fikri. 【Ürün Fonksiyonu】 Yumuşak malzeme bilek ve el için uygundur, pürüzsüz yüzey ve kaymaz kauçuk taban masayı sıkıca tutabilir.Daha yumuşak fare kontrolü ve doğruluğu sağlamak için fare hareketini daha doğru hale getirin. 【Kolay Bakım】 Mouse pad'imiz toz geçirmez, ter geçirmez ve bakımı kolaydır.Kolay temizlenir ve sürekli kullanılabilir.Özellik : ✔ Kaymaz kauçuk masaüstünü sıkıca kavrar ve pürüzsüz yüzey farenin hızlı ve sorunsuz hareket etmesini sağlar.Mouse Mouse pad doğal kauçuktan yapılmıştır ve kumaş pürüzsüzdür.Temizlemesi ve bakımı kolaydır, tekrarlanan temizlik solmaz.beautiful Mouse pad'in güzel desen tasarımı masanıza kişilik katar.Tüm masa stilleri, oturma odaları, yatak odaları, ofisler için uygundur. Girls Kızlar, arkadaşlar, Cadılar Bayramı, Şükran Günü ve Noel için en iyi hediyeler.Paket içeriği : 1×mouse pad 1×yuvarlak bardak altlığı.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif