• Satış
  • Son
Kupa Kahve Kupalar ve Pot Set Kahvaltı Süt Kahve Fincanları Çay Kupalar Düğün Hediyeleri Çiçek ve Kuş Boyama, Kahve Kupa D, seramik

Kupa Kahve Kupalar ve Pot Set Kahvaltı Süt Kahve Fincanları Çay Kupalar Düğün Hediyeleri Çiçek ve Kuş Boyama, Kahve Kupa D, seramik

 
₺ 570.39

Sayısı
Emre için müsait

1. Yüksek kalite : Özel sertlik ve çizilme direnci, bardağı günlük yaşam ve yiyecek için ideal kılar. 2. Canlı görünüm : zarif ve şık, tutması kolay tutamak, sıcak ve soğuk içecekler için uygun, küçük bir fincan güneşte güneşlenmeniz için çeşitli renkler!. 3. Kullanımı kolay ve temiz : rahat boyut ve ağırlık, mikrodalga fırın, fırın ve derin dondurucu için güvenli, elle yıkanması kolay, bulaşık makinesi için güvenli. 4. Kendinize iyi davranın veya evde ve ofiste kullanılabilecek özel bir kişiye hediye olarak verin.Malzeme : Seramik Seramik Türü : Porselen Türü : Çay Kupaları Stil : Europe Accessories : Tray Shape ile : Included Specification : 1 Type : Kupalar*Özellik : Eco-Friendlycaution1. Aydınlatma efektleri ve ekranın parlaklık / kontrast ayarları nedeniyle, web sitesi resimlerinin rengi ile gerçek nesneler arasında küçük farklılıklar olabilir.2. Manuel ölçüm, 1-3 cm fark olabilir, lütfen anlayın. 3. 1 inç = 2.54 cm / 1 cm ~ 0.393 inç.4. Üründe herhangi bir hasar varsa, lütfen o sırada ürünün artı yüz listesinin bir resmini çekin ve zamanında danışma için benimle iletişime geçin.5. Teslim süresi genellikle 3 iş günü içinde ve teslim tarihi genellikle 15-25 gün içinde.Uzak bölgeler hariç.


Daha fazla bilgi

Type:
Mugs
Feature:
Eco-Friendly
caution :
1. Due to the lighting effects and the brightness/contrast settings of the display, there may be slight differences between the color of the website pictures and the actual objects. :
2. Manual measurement, there may be a difference of 1-3 cm, please understand :
3. 1 inch=2.54cm/1cm≈0.393inch. :
4. If there is any damage to the product, please take a picture of the product plus face list at that time, and then contact me for consultation in time. :
5. The delivery period is generally within 3 working days, and the delivery date is generally within 15-25 days. Except for remote areas. :

Kategorisinde en iyi teklif