• Satış
  • Son
100 Parça Ahşap Gitar Düğmeleri 2 Delik Dikiş Düğmeleri Tığ Kapitone ve Işçiliği Projeleri için (0. 7x1. 4 İnç Karışık Renkler)

100 Parça Ahşap Gitar Düğmeleri 2 Delik Dikiş Düğmeleri Tığ Kapitone ve Işçiliği Projeleri için (0. 7x1. 4 İnç Karışık Renkler)

 
₺ 29.97

Sayısı
Emre için müsait

100 Adet Ahşap Keman Düğmesi : 100 adet Ahşap 2 delikli Keman düğmesi alacaksınız, farklı renklere ve çizim desenlerine sahipler, dekoratif veya DIY ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli miktarda.Güzel boyama desenleri : Ahşap düğmeler kelebek, çiçek, bayrak ve diğer boyama desenleri ile tasarlanmıştır.Hepsi daha büyük bir projede bir araya gelecek kadar eşleşiyor, ancak aynı zamanda birçok farklı projede de kullanılabilecek kadar bireyselliğe sahipler.Pratik : Bez çantalarınızı, bezlerinizi veya diğer kumaş projelerinizi bu karışık ahşap düğmelerle süsleyin.Bu güzel düğmeler ayrıca Noel partisi süslemeleri, el yapımı düğme resimleri ve DIY el sanatları için en iyi seçimdir.Çevre dostu Malzeme : Çevre koruma malzemesi, yüksek kaliteli doğal ahşaptan yapılmıştır.Kelebek şekli düğmesi ile ince ve dayanıklı, pürüzsüz yüzey, hiçbir çapak, Hiçbir solma.Boyut : Uzunluk 36mm, genişlik 18mm, yükseklik 3mm. Paket, günlük zanaat ihtiyaçlarınızı ve değiştirmelerinizi karşılamak için yeterli miktarda 2 delikli 100 adet karışık ahşap düğme ile birlikte gelir.Ahşap düğmeler vintage çiçek boyama desenleri ve karışık gökkuşağı renkleri ile tasarlanmıştır, hem dekoratif hem de pratik işlevlere sahip kırık olanı değiştirmek için giysilerinize dikebilirsiniz.Doğal ahşap düğmelerimiz çoklu dikiş ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, bunları dikiş el sanatları, süsleme, dekorasyon kıyafetleri, hediyeler, vazolar, bardaklar, oyuncaklar vb.Gibi çoğu DIY işi için uygulayabilirsiniz.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif