• Satış
  • Son
Saplı Paslanmaz Çelik Bulaşık Kurutma Rafı Mutfak Tezgahı için Şık ve Sağlam Lavabo Bulaşık Rafı Siyah Bulaşık Rafı (Boyut: L)

Saplı Paslanmaz Çelik Bulaşık Kurutma Rafı Mutfak Tezgahı için Şık ve Sağlam Lavabo Bulaşık Rafı Siyah Bulaşık Rafı (Boyut: L)

 
₺ 287.97

Sayısı
Emre için müsait

Şık modern düzene tasarım.8'den fazla tabak tutmak için yuvalı küçük boyutlu süzgeç.Samimi günlük tasarım, kumaşı kuru, havalandırılmış, temiz ve hijyenik tutabilir.Hızlı drenaj için tasarlanmış fazla suyu toplayın, Çıkarılabilir Drenaj Tahtası fazla suyu ve damlamaları yakalayabilir, tezgahınızı kuru ve temiz tutabilir.Bu bulaşık süzgeci rafı mutfak lavabonuza veya dolabınıza uyar.Ürün adı : Bulaşık rafıürün malzemesi : paslanmaz çelikürün Boyutu : 40*30 * 16 cmürün Kullanımı : Suyu boşaltın ve bulaşıkları saklayınönleme : 1. Satın almadan önce, lütfen ürünün boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Bu ürün ürün dışında başka ürün içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olacağını lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Bu ürün elle ölçülmüştür, bazı hatalar vardır, sadece referans içindir.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, bu sorunları en kısa sürede sizin için çözeceğiz.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif