• Satış
  • Son
JJINPIXIU Bayanlar Kuvars Saatler, Çelik Hasır Bant Saatler, Elmas Çivili Bayanlar Saatler, Herhangi Bir Fırsat için Uygun, Doğum

JJINPIXIU Bayanlar Kuvars Saatler, Çelik Hasır Bant Saatler, Elmas Çivili Bayanlar Saatler, Herhangi Bir Fırsat için Uygun, Doğum

 
₺ 193.20

Sayısı
Emre için müsait

[Zarif kadran] : Bu saat, sizin için en iyi hediye olan çok küçük bir kadrana sahiptir. women.It kadın elbiseleri, gömlekleri ve herhangi bir kıyafetle eşleştirilebilir ve ayrıca herhangi bir stil için de uygundur. [Moda iş klasik tasarım] : Klasik yuvarlak kılıflı yüksek kaliteli deri kayış kadınsı çekicilik gösterir.Saat, zaman testine dayanacak şekilde özenle tasarlanmıştır. [Çok fonksiyonlu] : Saat, günlük terleme, el yıkama ve sıçramak için kullanılabilen alaşımlı bir kasadır rain.It yüzme veya sualtı aktiviteleri sırasında giyilmesi tavsiye edilmez. [Uygulanabilir senaryolar] : İş, koşu, fitness, yürüyüş, seyahat, doğum günü hediyeleri, yıldönümleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.Gibi iç ve dış mekan sporları için uygundur. [Profesyonel Hizmet] : Her saat sıkı manuel kalite kontrolünden geçmiştir.Saatle ilgili bir sorun varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sorunu 24 saat içinde çözmenize cevap vereceğiz ve yardımcı olacağız.Ürün Açıklaması : Bu saat su geçirmez, ter geçirmez, yağmur geçirmez ve sıçramaya karşı dayanıklıdır.Yağmurda olsanız veya bir havuz partisinde sıçramış olsanız da, her zaman olacaktır protected.It hem gündelik hem de resmi olarak giyilebilir occasions.It sevgililer Günü, Anneler Günü, kız arkadaşının doğum günü ve kadın hediyeleri için mükemmel bir nimet hediyesidir.Şartname : Metal malzeme : paslanmaz çelik material Strap genişliği : 14 mm Strap uzunluğu 115+75 mm Dial kalınlığı : 7.5 mm Watch ağırlık : 43.5 g Waterproof : 30 metre waterproof Package İçeriği : İzle*1notes : 1. Bu saatin kadranı metalden yapılmıştır.Metallere alerjiniz varsa, satın alırken dikkatli olmalısınız.Giydikten sonra herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, lütfen zamanında kullanmayı bırakın.2. Egzersiz sırasında çok sıkı giymeyin.Günlük kullanımda, cilt cihazla temas ettiğinde kuru, nefes alabilen ve rahat bir deneyim sağlamak için omuz kayışlarını hafifçe rahatlatabilirsiniz.3. Uzun süre sürekli giydiğinizde veya giyme pozisyonu tıkalı hissettiğinde, saati çıkarabilir ve bileğinizin yaklaşık yarım saat dinlenmesine izin verebilirsiniz.4. Egzersizden sonra, kollarınızdaki ve omuz kayışlarınızdaki terleri yıkayın ve kurutun, ardından giymeden önce yıkayın ve kurutun.5. Yüzdükten veya banyo yaptıktan sonra, saat gövdesini ve saat bandını havuz kirinden, banyo sıvısından, sabundan ve diğer kalıntılardan zamanında temizlemeli ve saati takmadan önce kollarınızı ve saatinizi kurutmalısınız.6. Su geçirmezlik fonksiyonu kalıcı olarak etkili değildir ve günlük aşınma ve yıpranma nedeniyle koruyucu performans azaltılabilir. tear.Do saati su altında çalıştırmayın, yüzdükten/ıslandıktan hemen sonra silin.


Daha fazla bilgi

Metal material:
stainless steel material
Strap width:
14 mm
Strap length 115+75 mm :
Dial thickness:
7.5 mm
Watch weight:
43.5g
Waterproof:
30 meters waterproof
Package Contents:
Watch*1 :
notes:
1. The dial of this watch is made of metal. If you are allergic to metals, you should be cautious when buying. If you feel any discomfort after wearing it, please stop using it in time. :
2. Don't wear too tightly during exercise. In daily use, you can slightly relax the shoulder straps to ensure a dry, breathable and comfortable experience when the skin is in contact with the device. :
3. When you wear it continuously for a long time or when the wearing position feels stuffy, you can take off the watch and let your wrist rest for about half an hour. :
4. After exercise, wash and dry the sweat on your arms and shoulder straps, then wash and dry them before putting them on. :
5. After swimming or bathing, you should clean the watch body and watchband of the pool dirt, bath liquid, soap and other residues in time, and dry your arms and watch before wearing the watch. :
6. The waterproof function is not permanently effective, and the protective performance may be reduced due to daily wear and tear. Do not operate the watch underwater, wipe it immediately after swimming/wet. :

Kategorisinde en iyi teklif