• Satış
  • Son
chaonong Kulaklık Oyun Kulaklık USB 7.1 Kulaklık, PC bilgisayar Bas Stereo kulaklık için uygun, Mikrofon ile LED ışık (Renk:

chaonong Kulaklık Oyun Kulaklık USB 7.1 Kulaklık, PC bilgisayar Bas Stereo kulaklık için uygun, Mikrofon ile LED ışık (Renk:

 
₺ 298.50

Sayısı
Emre için müsait

[Yükseltilmiş ayarlanabilir boom mikrofon] : Mikrofon, uzatılması ve geri çekilmesi kolay 100 derecelik bir menzile sahiptir; dahili yükseltilmiş teknoloji gürültüyü ortadan kaldırabilir ve sesi daha iyi alabilir, böylece başkalarıyla net bir sohbet edebilirsiniz. [Rahat uyum] : Kulaklık tarzı proksimal tasarım, yumuşak hafızalı köpüklü kafa bandı, kalın suni deri ve üç katmanlı hafızalı köpüklü kulaklıklar ve kolayca ayarlanabilen kafa kirişi.Tüm bunlar sadece daha uzun süreli konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevredeki gürültüyü de engeller, böylece oyuna odaklanmanıza yardımcı olur. [Uzun süreli aramalar için tasarlanmıştır]insanların uzun süreli kullanım için acı hissetmelerini sağlamaz. [Yüksek hassasiyet, çok yönlü hoparlörler] sanal surround ses sağlayabilir. [Ergonomi akustik arıtma] : Profesyonel akustik mühendisleri tarafından ayarlanan yüksek güçlü 50mm neodimyum mıknatıs sürücüsü, geniş bir frekans aralığı ve zengin doğru ses getirir, böylece Tutkuyu teşvik etmek için çoğu ses efektini ve detayını duyabilirsiniz.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif