• Satış
  • Son
Bant Dağıtıcılı Ambalaj Bandı (5 Rulo) Şeffaf Güçlü Yüksek Viskoziteli Sızdırmazlık Bandı 45/60mm Uygun Fiyatlı (Boyut: 45mm60Y)

Bant Dağıtıcılı Ambalaj Bandı (5 Rulo) Şeffaf Güçlü Yüksek Viskoziteli Sızdırmazlık Bandı 45/60mm Uygun Fiyatlı (Boyut: 45mm60Y)

 
₺ 172.29

Sayısı
Emre için müsait

【Ambalaj bandı özellikleri】Dört özellik, 45mm (genişlik) *40 Y (uzunluk), 45mm*60 Y, 45mm*100 Y, 60mm*100 Y, toplamda 5 rulo. 【Makasa gerek yok】 bant dağıtıcısıyla, benzersiz pürüzlü kenarlarla, kullanımı kolay, zamandan ve hayal kırıklığından tasarruf edin. 【Süper Yapıştırıcı】 Mükemmel uzun ömürlü yapıştırma aralığı nakliye ve depolama için kullanılabilir ve her türlü kutuya sıkıca kapatılabilir. 【Yüksek şeffaflık】 Yapıştırdıktan sonra arka plan ve bilgiler açıkça görülebilir, bu da ambalajınızı daha profesyonel hale getirir. 【Çok amaçlı ambalaj bandı】 Ambalaj bandı, ev eşyalarının taşınması, taşınması ve postalanması, depolanması ve sıralanması için kullanılabilen bir tür karton sızdırmazlık bandıdır.Ürün parametreleri : Malzeme : BOPPColor : şeffafözellikler : 45mm (genişlik) *40 Y (uzunluk), 45mm*60 Y, 45mm*100 Y, 60mm*100 YQuantity : 5 rolls These bantlar yüksek yapışma mukavemetine sahiptir ve paketlenmesi kolaydır.Komple bir paket, nakliye sırasındaki kaybı etkili bir şekilde azaltacak ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde koruyacaktır.Sürtünmeye ve çekmeye karşı çok dirençlidirler ve kolayca çalışmanıza ve hızlı bir şekilde paketlemenize izin veren iyi tokluğa sahiptirler İpuçları : Çevre dostu basınca duyarlı tutkal kullandığından, lütfen paketleme ve sızdırmazlık sırasında düz olacak şekilde bastırın ve yapıştırma etkisi daha iyidir.Paketi açarken, paketin içindeki kasete zarar vermemeye dikkat edinkişisel alışveriş yöneticiniz size hizmet edecektir : 1. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir e-posta göndermekten çekinmeyin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size en iyi hizmeti sunacağız.2. Ürünlerimizden memnunsanız, lütfen değerli önerilerinizi veya ürün incelemelerinizi bırakın, güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.3. Memnun değilseniz, lütfen önce bizimle iletişime geçin, sorununuzu %100 çözeceğiz.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif