• Satış
  • Son
Açık Kamp için Katlanır Saklama Kutusu, Ahşap Kapaklı Katlanabilir Taşınabilir Saklama Kutuları Büyük Konteyner Saklama Kasaları-siyah-42x28.

Açık Kamp için Katlanır Saklama Kutusu, Ahşap Kapaklı Katlanabilir Taşınabilir Saklama Kutuları Büyük Konteyner Saklama Kasaları-siyah-42x28.

 
₺ 203.97

Sayısı
Emre için müsait

Sağlam ve Dayanıklı : Kapaklı bu saklama kabı yüksek kaliteli PP'den yapılmıştır, kapak çevre dostu ahşaptan yapılmıştır.Köşeler yuvarlaktır ve ellerinize zarar vermek kolay değildir.Takviyeli alt, kaymaz ve dayanıklı.Büyük ve Pratik tasarım : Büyük plastik organizatör kutusu depolama ihtiyacını karşılayabilir.Dolap alanını düzenlemek, araç bagajınızı düzgün bir şekilde düzenlemek veya kitap, atıştırmalık, ayakkabı, oyuncak, ızgara malzemeleri, bahçe aletleri, spor malzemeleri ve daha fazlasını saklamak için idealdir!.Katlanabilir Tasarım : Bu saklama kutuları, kullanılmadığı takdirde kolay saklama için katlanabilir, Kullanılmadığı zaman yerden tasarruf sağlayan depolama için kutuyu düz bir şekilde katlayın.Ayrıca, Sağlam tutamak taşımayı kolaylaştırır.Çok işlevli : Katlanabilir depolama kutularımız veranda, güverte, avlu, sundurma, garaj ve ahır gibi iç veya dış mekanlarda kullanılabilir storage.It ayrıca bir yolculukta nesneleri taşımak için idealdir.Masa olarak da kullanılabilir. %100 Garanti : Mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz.Eğer herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen.Sorunu çözmenize yardımcı olmak için hiçbir çaba sarf etmeyeceğiz.Ürün açıklaması : 1. Kapaklı bu saklama kabı, dayanıklı ve temizlenmesi kolay, yüksek kaliteli PP'den yapılmıştır.2. Bu katlanabilir saklama kutusunun kapağı çevre dostu ahşap malzemeden yapılmıştır.3. Büyük organizatör kutusu, kitapları, atıştırmalıkları, ayakkabıları, oyuncakları, barbekü aksesuarlarını, bahçe aletlerini, spor ekipmanlarını ve daha fazlasını saklamak için kullanılabilir.4. Bu istiflenebilir, katlanabilir saklama kabı, kutunun taşınmasını kolaylaştıran kullanışlı bir tutamağa sahiptir.Boyutu : 42x28.5x23. 5 cm (17x11x9 inç), 52. 5x36x29 cm (21x14x11 inç).


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif