• Satış
  • Son
Qıxıvcom 6-Packs 50 W UVA sürüngen ısı lambası UVB ısıtıcı ampul halojen Basking ampul tam spektrum güneş spot lamba 110 V sürüngen

Qıxıvcom 6-Packs 50 W UVA sürüngen ısı lambası UVB ısıtıcı ampul halojen Basking ampul tam spektrum güneş spot lamba 110 V sürüngen

 
₺ 46.44

Sayısı
Emre için müsait

♦ 50 W tam spektrumlu küçük güneş ışığı halojen basking lambamız %97 UVA iştahı uyarır ve %3 UVB D3 vitamini sentezini teşvik eder, kalsiyumu tamamen emer ve 3.0 UVB yeterli UVB radyasyonu sağlayabilir. ≥%97 UVA + %3 UVB : UVA, kaplumbağaların iştahını ve üreme kabiliyetini artırabilir.UVB, kaplumbağanın derisi altında D3 vitamini sentezini teşvik edebilir.D3 vitamini, kaplumbağanın kalsiyumu emmesi için vazgeçilmezdir.UVB, kaplumbağanın kalsiyum eksikliğini önleyebilir. ◆ Yaygın kullanım : Kaplumbağalar, kertenkeleler, sakallı ejderhalar, yılanlar, kurbağalar, iguanalar, kaplumbağalar, chuckwallas vb.Dahil olmak üzere çok çeşitli sürüngenler ve amfibiler için kullanılır. These Bu UVA + UVB Halojen Basking Ampulü basit ve kurulumu kolaydır, kaplumbağalar, kertenkeleler, sakallı ejderhalar, yılanlar, kurbağalar, iguanalar, kaplumbağalar vb.Dahil olmak üzere çok çeşitli sürüngenler ve amfibiler için kullanılan standart bir E26/E27 vida tabanına vidalayın. Notice Uyarı : Günde 2-4 saat açın.Lütfen kapatıldıktan hemen sonra ampulü açmayın, Çünkü elektrik darbesinin orijinal yüksek sıcaklıktaki ampullerle ani gelmesi doğrudan ampulü yakabilir. Ui 6 Qixivcom-Paketleri UVA Sürüngen Isı Lambası UVB Isıtıcı Ampul Halojen Malzeme : Kuvars ampul hidrojen gazı ile dolu; 110 V Güç : 50 W Taban : E26/E27 Tabanı Soket Voltaj : 130 V Boyutu : 50*50mm/2 resimler Paketi gösterildiği gibi 2inch Renk : Gümüş içerir : - 6 Adet * UVA + UVB Ampul Halojen Keyfini Kaplumbağa Akvaryum Sucul Sürüngen Kertenkele Habitat Isı Işık Ui Belirtimi için Ampul Tam Spektrum Güneş Spot Lamba 110 V Sürüngen Ampul E26 E27 : Basking 50 W. Features Özellikler : 1. Tam spektrumlu güneş ışığı halojen basking lambası, ultraviyole spektrumunu güçlendirmek için yüksek kaliteli camdan yapılmıştır. 2. %97 UVA + %3 UVB : UVA, kaplumbağaların iştahını ve üreme kabiliyetini artırabilir.UVB, kaplumbağanın derisi altında D3 vitamini sentezini teşvik edebilir.D3 vitamini, kaplumbağanın kalsiyumu emmesi için vazgeçilmezdir.UVB, kaplumbağanın kalsiyum eksikliğini önleyebilir. 3. Bu UVA + UVB Halojen Basking Ampulü basit ve kurulumu kolaydır, sadece kaplumbağalar, kertenkeleler, sakallı ejderhalar, yılanlar, kurbağalar, iguanalar, kaplumbağalar vb.Dahil olmak üzere çok çeşitli sürüngenler ve amfibiler için kullanılan standart bir E26/E27 vida tabanına vidalayın. Note Not : 1.Her gün 2-4 saat boyunca açmak iyidir, her zaman açık tutmayın,bu da lambanın ömrünü kısaltır, lambayı taktıktan sonra gücü açmadan önce 2 dakika hareketsiz tutun 2.Do lambayı Sürüngenlerinize ve Amfibilerinize 20-30 cm civarında çok yakın tutmayın. 3.Lambayı açtıktan sonra, yanıkları önlemek için sıcaklık çok yüksektir, dokunmaz. 4.Do kullanmak için termostata bağlanmayın, sürekli anahtar lamba ömrünü azaltacaktır. 5.Do kullanımdan hemen sonra yeniden başlatmayın, çünkü ani nabız ve yüksek sıcaklık ampulü yakabilir, ampul soğuyana kadar bekleyecek ve sonra açılacaktır.


Daha fazla bilgi

Material:
Quartz bulb filled with hydrogen gas;
Power:
50W
Base:
E26/E27 Base Socket
Voltage:
110V-130V
Size:
50*50mm/2*2inch
Color:
Silver, as shown in the pictures
Package includes:
6 Pcs * UVA + UVB Halogen Basking Bulb.
✔Features:
1. Full spectrum sun light halogen basking lamp is made of high-quality glass to strengthen the ultraviolet spectrum. :
2. 97% UVA +3% UVB:
UVA can promote the appetite and reproductive ability of turtles. UVB can promote the synthesis of vitamin D3 under the skin of the turtle. Vitamin D3 is indispensable for the turtle to absorb calcium. UVB can prevent the turtle from lacking calcium.
3. These UVA + UVB Halogen Basking Bulb is simple and easily to install, just screw it into a standard E26/E27 screw base, used for wide variety of reptiles and amphibians, including turtles, lizards, bearded dragons, snakes, frogs, iguanas, tortoises, etc. :
✔Note:
1.Every day turn ON for 2-4 hours is fine, do not keep it always ON, which will reduce lamp lifecycle,after install the lamp keep it still for 2 minutes before turn on the power 2.Do not keep the lamp too close to your Reptiles And Amphibians, around 20-30cm. :
3.After turn ON the lamp the temperature is very high, non-touch, to prevent burns. :
4.Do not connect to the thermostat to use, continuous switch will reduce the lamp life. :
5.Do not restart immediately after use, because the sudden pulse and high temperature may burn out the bulb, shall wait until the bulb cooling and then turn ON. :

Kategorisinde en iyi teklif