• Satış
  • Son
XİAOQİANG Duvara Monte makyaj aynası 3X Büyüteç Kozmetik Ayna 360° Döner Uzatılabilir İki Taraflı makyaj aynası Banyo için (Renk:

XİAOQİANG Duvara Monte makyaj aynası 3X Büyüteç Kozmetik Ayna 360° Döner Uzatılabilir İki Taraflı makyaj aynası Banyo için (Renk:

 
₺ 705.54

Sayısı
Emre için müsait

Double 3 X Çift Taraflı Ayna : 3x Büyüteçli ayna, yüz özelliklerinizi net bir şekilde görmenizi ve karanlık veya zayıf ışıklı alanlarda mükemmel bir makyaj yapmanızı sağlar. Sensor Dokunmatik Sensör Anahtarı : Dokunmatik sensör anahtarı tarafından kontrol edilen Led ışıkları açık / kapalı.Makyaj aynamız, karanlıkta veya kötü aydınlatılmış alanlarda makyaj yapmanıza izin veren Led'e yerleştirilmiştir. Design 360° Dönebilen Tasarım : Makyaj aynası 360 derece dönmesine izin verir, böylece ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi karşılamak için aynayı uygun görüş açısına göre ayarlayabilirsiniz. ◆ Çok amaçlı : Zarif tasarım, ev, otel, kaplıcalar ve banyo vb.Için uygun olacaktır.Kontakt lens takma, kaş cımbızlama, makyaj, saç kesimi, tıraş vb.Gibi makyajlarda uygulama için idealdir. Mirror Katlanabilir Ayna : Paslanmaz, antikorozif, pürüzsüz parlak ve dayanıklı estetik hissi ile esnek kol kullanılmadığı zaman uzatılabilir, duvara katlanabilir Uzatılabilir kolu sınırlı alana sahip odalar için idealdir. ● 3 X Büyüteçli Ayna ve 1 X Normal Ayna Güçlü 3x büyütme, yüzünüzü göstermek ve cildinizin veya saçınızın ayrıntılarını büyütmek için uygundur.1 X büyütme, her yönüyle saç stiliniz, kozmetikleriniz ve her güzellik gereksiniminiz için mükemmel bir hizmettir.Özellikler : - Ürün Boyutu : 20 cm×33 cm×43 cm/8 inç×13 inç×17. 4 inç-Dokunmatik Ekran : Açık / Kapalı-Kol 12 inç(30 cm) kadar uzatılabilir. - Malzeme : Pirinç Çinko Paslanmaz çelik-İnşaat : Duvara Monte - Led ışık : 3.5 W, 85 V-265 V-Güç kaynağı : AC.85 V - 265 V - işık rengi : beyaz(6500 K) - Bağlan : İNGILTERE Tak - durumlar : banyo,otel,kaplıcalar, vb paket Şunlardır : 1x LED Duvar Montaj Ayna★ Hizmet - mağazamız iyi niyetle çalışır ve müşteri memnuniyetini amaç olarak alır.Ürünlerimizin kalitesinden ve mükemmelliğinden memnun olduğunuza inanıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif