• Satış
  • Son
EVA Köpük Zemin Mat Birbirine Egzersiz Gym Bulmaca Fayans 24 x 24 x 3/8(10mm),Renk: Pembe, METRE kare: 24-288 (METRE kare: 288)

EVA Köpük Zemin Mat Birbirine Egzersiz Gym Bulmaca Fayans 24 x 24 x 3/8(10mm),Renk: Pembe, METRE kare: 24-288 (METRE kare: 288)

 
₺ 78.00

Sayısı
Emre için müsait

EVA Köpük Zemin Mat Birbirine Egzersiz Gym Bulmaca Fayans 24" x 24" x 3/8 " (10mm) ,RENK : PEMBE.Özel Kullanımlar : garajlar, ev jimnastik salonu, çocuk oyun, atölyeler, perakende.daha fazla kullanım : fuarlar, günlük bakım, yoga, pilates, çocuk odaları.kullanır : zeminler, duvarlar, anti-yorgunluk, güvenlik koruma.Çocuk oyun alanları, Garajlar ve Atölyeler, Fuar ve Zanaat Kabinleri, Perakende ve Restoran istasyonları, Egzersiz ve Egzersiz Alanları, Çamaşırhane ve Çamur odaları, Spor Salonları ve Fitness, Günlük Bakım, Dövüş Sanatları ve MMA, Bodrumlar, Yoga ve Pilates, Zanaat odaları..ve çok daha fazlası!Lütfen doğru uygulama için doğru paspasları kullandığınızdan emin olun!.GENEL BEDENİNİZİ SEÇİN . - Paspaslarımız 24 metrekarelik paketler halinde paketlenmiştir. - Paket başına 6 fayans ve 10 sınır parçası vardır. - Her kiremit 24" x 24 "ölçer ve 3/8" kalınlığındadır (10mm). - Her kiremit ~ 1 pound ağırlığındadır. - Malzeme kapalı hücreli EVA köpüktür. - Piyasadaki en yüksek güvenlik dereceli ürün, mevcut test sonucu. - KURŞUN, LATEKS, FORMAMİD ve FTALAT İÇERMEZ!!Su geçirmez, Hafif, Kolay temizlenebilir, Şok Emici, Çekiş için doku tarafı, Pürüzsüz arka taraf kullanılabilir ancak bitmedi.Malzeme : Çevre dostu EVA Kapalı Hücreli su geçirmez köpük.Ülke / Bölge üretim : Çin.Özel Kullanımlar : garajlar, ev jimnastik salonu, çocuk oyun, atölyeler, perakende.daha fazla kullanım : fuarlar, günlük bakım, yoga, pilates, çocuk odaları.kullanım : zemin, duvar, anti-yorgunluk, Güvenlik Koruma, Çocuk alanları, Garaj ve Atölye çalışmaları, fuar & Zanaat Kabinleri, Perakende & Restaurant İstasyonları, Egzersiz ve Egzersiz Oyun Alanları, Çamaşırhane ve Çamur odaları, spor Salonları ve Fitness, Günlük Bakım, Dövüş Sanatları ve MMA, Bodrum, Yoga & Pilates, El Sanatları odası..ve çok daha fazlası!Lütfen doğru uygulama için doğru paspasları kullandığınızdan emin olun!Malzeme : Çevre dostu EVA Kapalı Hücreli su geçirmez köpük. - Paspaslarımız 24 metrekarelik paketler halinde paketlenmiştir. - Paket başına 6 fayans ve 10 sınır parçası vardır. - Her kiremit 24" x 24 "ölçer ve 3/8" kalınlığındadır (10mm). - Her kiremit ~ 1 pound ağırlığındadır. - Malzeme kapalı hücreli EVA köpüktür. - Piyasadaki en yüksek güvenlik dereceli ürün, mevcut test sonucu. - KURŞUN, LATEKS, FORMAMİD ve FTALAT İÇERMEZ!!Su geçirmez, Hafif, Kolay temizlenebilir, Şok Emici, Çekiş için doku tarafı, Pürüzsüz arka taraf kullanılabilir ancak bitmedi.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif