• Satış
  • Son
Heykel Heykeli Koleksiyon Figürler Yaratıcı Demir Sanat Motosiklet Masaüstü Dekorasyon Motosiklet Masaüstü Aksesuarları Dekorasyon

Heykel Heykeli Koleksiyon Figürler Yaratıcı Demir Sanat Motosiklet Masaüstü Dekorasyon Motosiklet Masaüstü Aksesuarları Dekorasyon

 
₺ 43.80

Sayısı
Emre için müsait

Çiftliğiniz, raflarınız, oturma odanız, yemek odanız, yatak odanız, yatak takımlarınız, masa üstü merkeziniz, şömineniz, dolaplarınız ve masalarınız için mükemmel bir tamamlayıcı. 1 : Sıkıntılı işçilik, retro görüş, ön ve arka tekerlekler serbestçe döndürülebilir, oynama eğlencesini arttırır. 2 : Ürün bağlantısındaki lehim bağlantılarında hafif bir düzensizlik normal bir olgudur, lütfen anlayın. 3 : Tamamen el kaynağı ile monte edilmiştir.Yüzeyi daha pürüzsüz ve parlak hale getirmek için yüksek kaliteli elektrokaplama işlemi kullanın. 4 : Yaratıcı ev ofisleri için bir masaüstü dekorasyon aksesuarı olarak veya motosiklet severler için alışılmadık bir hediye olarak kullanılır.Herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye.Anneler Günü,Doğum Günü,Düğün, Yeni Yıl, Şükran Günü, Noel, sevgililer Günü, hediye olarak housewarming.Name : Masaüstü dekorasyonmalzeme : ferforje Şartname : 4.9 inç * 1.5 inç * 2.9 inçhızlı : 1. Lütfen satın almadan önce rengi ve boyutu kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen beni affet.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyut manuel olarak ölçülür, hata 1-3 cm'dir, lütfen izin verin, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.


Daha fazla bilgi

4.9 inches * 1.5 inches * 2.9 inches :
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manually measured, the error is 1-3 cm, please allow it, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Kategorisinde en iyi teklif