• Satış
  • Son
12-84 V Evrensel Pil Kapasitesi Ölçer ile LCD Arka Ekran, su Geçirmez Gerilim Göstergesi için Lityum Pil Kurşun-Asit Pil vb.(izin)

12-84 V Evrensel Pil Kapasitesi Ölçer ile LCD Arka Ekran, su Geçirmez Gerilim Göstergesi için Lityum Pil Kurşun-Asit Pil vb.(izin)

 
₺ 33.57

Sayısı
Emre için müsait

Basit ve verimli kurulum, kurulumu sadece birkaç saniye sürer.Basit ve verimli kurulum, kurulumu sadece birkaç saniye sürer.Bir anahtarla donatılmış olan ekran kapatılabilir ve güç tüketilmez.PVC film yüzeyi, su geçirmez ve güvenle kullanılabilir.Doğru akü voltaj ve kapasitesi yüzde ekran, sezgisel pil kapasitesi durumu kavramak.Benimseyen yüksek şartname işçilik, sağlam ve kullanımı dayanıklı. 1. Basit ve verimli yapılandırma, yapılandırmak sadece birkaç saniye sürer. 2. Bir anahtarla donatılmış olan ekran kapatılabilir ve güç tüketilmez. 3. Pil kapasitesini ve voltaj yüzdesini doğru bir şekilde görüntüleyin, pil kapasitesi durumunu sezgisel olarak kavrayın. 4. PVC film yüzeyi, su geçirmez ve güvenle kullanılabilir. 5. Benimseyen yüksek şartname el sanatları, sağlam ve kullanımı dayanıklı.


Daha fazla bilgi

Condition:
100% new
Type of element:
electricity screen
Material:
PCB / HTN
Optional light color:
blue , green
, white :
Display range:
8-100 V
Compatible battery:
lead-acid battery, lithium battery, lithium iron battery (you can configure it yourself)
Applicable voltage:
12-84V
Operating temperature:
-10 ~ 50 ℃
Size:
Approx. 6.1x 3.3 x 1.3 cm / 2.4 x 1.3 x 0.5 inches
Weight:
Approx. 20 g
Package list:
1 x screen :
1 x connecting line :

Kategorisinde en iyi teklif