• Satış
  • Son
Kanepeler için Vinil ve Deri Tamir Takımı / Kanepe, Ceket, Mobilya, Araba Koltukları, Çanta için PU Deri Deri Tamir Boya Jeli.

Kanepeler için Vinil ve Deri Tamir Takımı / Kanepe, Ceket, Mobilya, Araba Koltukları, Çanta için PU Deri Deri Tamir Boya Jeli.

 
₺ 200.10

Sayısı
Emre için müsait

YENİ GELİŞTİRİLMİŞ ve kullanımı KOLAY - Profesyonel Deri Kanepe Boyası Tasarlanmış, ısıtma gerektirmez !!!Hasarlı deriyi, yırtılmaları, yanık deliklerini, çizikleri, sıyrıkları, evcil hayvan izlerini vb. Onarmak için birkaç kolay adım.MÜKEMMEL DÜZELTME - 10 temel renk, renk karıştırma için sınırsız olanaklar.ARCSSAI Vinil ve Deri Tamir Takımı herhangi bir renk ayakkabı, kanepe, ofis koltuğu, kemer, çanta, çanta, araba koltuğu vb. Ile eşleşebilir.PROFESYONEL SONUÇLAR - Bu tamir seti hızlı hasar üzerinde çizik, kesik, delik, gözyaşı, rip, crack, mark, evcil kedi ya da köpek hasar, kırık, çizik, deri soyma tamir yardımcı olacak bir sıvı tamir yapıştırıcısı bileşik kurutma-yüksek kalite, süper yapılmış adım talimatları ve detaylı bir adım ile gelir.Yeni döşeme yeni ya da eski, hakiki deri, suni, taklit ya da prim yapmak için!.KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ danışmanlık - Profesyonel ekibimiz, onarım sırasında karşılaştığınız sorunları çözmenize yardımcı olmak için 24 saat çevrimiçi durumdadır. 60 GÜNLÜK PARA İADESİ-Satın alma işleminizden memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için istediğiniz zaman iade edebilirsiniz. 10 Temel renk, renk karıştırma için sınırsız olanaklar.Her bileşik, tüm onarım çalışmalarınız için size bol miktarda sıvı sağlar.Mükemmel bir renk uyumu için, referansınız için profesyonel renk karıştırma kılavuzunu sağlıyoruz, cildinize en yakın rengi elde etmek için sadece birkaç adım.Bu çok yönlü vinil tamir takımı, en uygun maliyet ve en özenli hizmetle sorunlarınızı azaltır.Her şey tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktır.Deri tamir takımlarımız ayrıntılı adım adım talimatlarla birlikte gelir, kullanımı kolaydır, birkaç adım mobilya ve diğer deri ürünlerindeki her türlü leke ve kiri etkili bir şekilde gizleyebilir.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif