• Satış
  • Son
Eliteliving-S çocuk oyun çadırı-Çocuk Oyun Evi Kapalı Açık Çadır Çocuklar için Eğlenceli-47. 2X31. 5x51. 2 inç(Yazlık Bahçe)

Eliteliving-S çocuk oyun çadırı-Çocuk Oyun Evi Kapalı Açık Çadır Çocuklar için Eğlenceli-47. 2X31. 5x51. 2 inç(Yazlık Bahçe)

 
₺ 170.97

Sayısı
Emre için müsait

BÜYÜK BOY : Çadır 47.2 inç x 31.5 inç x 51.2 inç yüksekliğinde, oynamak için iki veya üç arkadaşınızı ve çocuk boyutlu mobilyaları barındıracak kadar büyük.MALZEME : Ağır hizmet tipi polyester tafta yırtılmaları ve yırtılmaları önler, bungee kordonlu süper direkler kırılma durumunda kıymıkları veya kırılmayı önlemek için güvenlidir.Ekstra havalandırma için yan örgü pencere eklenmiştir ve ebeveynlere içeride neler olup bittiğine dair tam bir fikir verir.Tüm tasarımlar ezbere komik dünya ve özel alan kendi zevk için çocukların hayal gücü ve yaratıcılık ilham için oluşturulan BENZERSİZ bir ÇİFTLİK HAYATI, PERİ BAHÇE ve YAZLIK BAHÇE düzenlemesi.Eleştirel düşünme becerisini geliştirmeye yardımcı olmak ve bu sevimli çadırı kardeşler ve arkadaşlarla paylaşırken rol oynama, macera ve eğlence üstleniyor.KOLAY MONTAJ ve KATLAMA : Çadır, süper bungee kordon akşam yemeği ile hızlı ve kolay bir şekilde kurulur poles.it işiniz bittiğinde saklamak için uygun bir taşıma çantası ile birlikte gelir.BÜYÜK HEDİYE : 3 yaş ve üstü çocuklar için mükemmel olan oyun çadırımız, genç erkek ve kız çocukları, okul öncesi ve ilkokul öğretmenleri ve çocukların büyümesine, öğrenmesine ve harika zaman geçirmesine yardımcı olmak isteyen erken eğitimciler için eğlencelidir.Renk : Yazlık Bahçe - (47.2 x 31.5 X 51.2 İnç).


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif