• Satış
  • Son
Heykel Heykeli Koleksiyon Figürler Yeni Çin Kapalı Ev Dekorasyonu Simülasyon Masaüstü Süslemeleri Masaüstü Yeşil Bitkiler Süslemeleri

Heykel Heykeli Koleksiyon Figürler Yeni Çin Kapalı Ev Dekorasyonu Simülasyon Masaüstü Süslemeleri Masaüstü Yeşil Bitkiler Süslemeleri

 
₺ 1740.45

Sayısı
Emre için müsait

Çiftliğiniz, raflarınız, oturma odanız, yemek odanız, yatak odanız, yatak takımlarınız, masa üstü merkeziniz, şömineniz, dolaplarınız ve masalarınız için mükemmel bir tamamlayıcı. 1 : Çiçek doğal kaolin, el boyaması embriyolar, yüksek sıcaklıkta ateşleme, masif ahşap gövdeler ve çevre dostu yeşil bitkilerden yapılmıştır. 2 : Simülasyon malzemeleri, simülasyon silikon bitkiler, sanatsal tarzı tasarım, kişisel zevkinize geliştirmek, ev tarzı geliştirmek. 3 : Orijinal doğaya aşık olun, işçiliğin manevi sıçramasını hissedin,. 4 : Şu anda huzur ve sükunet, ancak şimdiye kadar, dekoratif süslemelerin hepsi Yeni Çin Klasikleri temasına dayanıyor.Herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye.Anneler Günü,Doğum Günü,Düğün, Yeni Yıl, Şükran Günü, Noel, sevgililer Günü, hediye olarak housewarming.Name : Masaüstü dekorasyonmalzeme : seramik + masif ahşap + simülasyon çam yaprağıözelleştirme : Ayrıntılar için şartname çizimine bakın : 1. Lütfen satın almadan önce rengi ve boyutu kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen beni affet.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyutu manuel ölçüm, hata 1-3 cm, izin lütfen, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.


Daha fazla bilgi

See the specification drawing for details :
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manual measurement, the error is 1-3 cm, please allow, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Kategorisinde en iyi teklif