• Satış
  • Son
Shanrya MC UV Lens Filtresi, DSLR Kamera için Çok Kaplamalı Yağ Geçirmez Yüksek Çözünürlüklü MC UV Koruma Filtresi (46mm)

Shanrya MC UV Lens Filtresi, DSLR Kamera için Çok Kaplamalı Yağ Geçirmez Yüksek Çözünürlüklü MC UV Koruma Filtresi (46mm)

 
₺ 194.70

Sayısı
Emre için müsait

Uygulanabilir Modeller : UV lens filtresi, netliği ve renk reprodüksiyonunu iyileştirmeye yardımcı olan CCD üzerindeki paraziti de ortadan kaldırabilir ve Nikon, Fujifilm, for ve diğer kameralar için uygundur.Ürün Özellikleri : Çok katmanlı nanometre kaplama teknolojisi, kırmızı lens su geçirmez, yağ geçirmez ve performansa sahiptir ve lensi toz ve çizilmelere karşı korur.Alüminyum Çerçeve : Alüminyum alaşımlı çerçeve, başıboş ışığın filtrenin kenarına girmesini önlemek için CNC tarafından hassas bir şekilde işlenir.Ana Fonksiyon : MCUV filtresi, sahil, dağ, kar alanı ve açık alan gibi ortamlarda çekim yapmak için uygundur ve ultraviyole ışınlarının neden olduğu mavi tonu azaltabilir.Sökülmesi ve Montajı Kolaydır : İplik sıkma montajı, MC UV lens filtresi hızlı ve rahat sökme ve montaja sahip olabilir.Özellik : 1. Alüminyum Çerçeve : Alüminyum alaşımlı çerçeve, başıboş ışığın filtrenin kenarına girmesini önlemek için CNC tarafından hassas bir şekilde işlenir.2. Sökülmesi ve Montajı Kolaydır : İplik sıkma montajı, MC UV lens filtresi hızlı ve rahat sökme ve montaja sahip olabilir.3. Ürün Özellikleri : Çok katmanlı nanometre kaplama teknolojisi, kırmızı lens su geçirmez, yağ geçirmez ve performansa sahiptir ve lensi toz ve çizilmelere karşı korur.4. Ana Fonksiyon : MCUV filtresi, sahil, dağ, kar alanı ve açık alan gibi ortamlarda çekim yapmak için uygundur ve ultraviyole ışınlarının neden olduğu mavi tonu azaltabilir.5. Uygulanabilir Modeller : UV lens filtresi, netliği ve renk reprodüksiyonunu iyileştirmeye yardımcı olan CCD üzerindeki paraziti de ortadan kaldırabilir ve Nikon, Fujifilm, for ve diğer kameralar için uygundur.Şartname : Öğe Türü : MC UV Lens filtresimalzeme : Alüminyum Alaşım + Optik camürün Rengi : Gösterilen Resimler Gibiürün Ağırlığı : Yaklaşık. 26-28g / 0.9-1.0 oz Paket Listesi : 1 x Lens Filtre1 x Saklama kutusu.


Daha fazla bilgi

Item Type:
MC UV Lens Filter
Material:
Aluminum Alloy + Optical Glass
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 26-28g / 0.9-1.0oz
Package List:
1 x Lens Filter :
1 x Storage Box :

Kategorisinde en iyi teklif