• Satış
  • Son
Nekotwo AirTag Apple Airtag için Anahtarlıklı Deri kılıf, Anti-Kayıp Açık Port Tasarımı ile Dayanıklı, İkili Taraflı Logo Görünür

Nekotwo AirTag Apple Airtag için Anahtarlıklı Deri kılıf, Anti-Kayıp Açık Port Tasarımı ile Dayanıklı, İkili Taraflı Logo Görünür

 
₺ 47.97

Sayısı
Emre için müsait

Kaliteli Malzeme : Kaliteli deri malzemeden yapılmış koruyucu kapak, 2021 yeni çıkan Air Tag için profesyonel olarak tasarlanmıştır (Air Tag dahil değildir); uzun süre kullanım için paslanması kolay olmayan metalik bir anahtarlık.Hızlı kilitleme/kilit açma için kolay açma/kapama yay halkası tokasını sıkıştırın.Koruyucu Tasarım : Günlük kullanımda airtag'ınız için darbelere karşı tampon olarak yükseltilmiş ağız kenarlı içi boş dairesel kılıf kapağı; günlük kullanıma uygun hafif tasarım.Ambalaj İçerir : Tek bir Koruyucu Kılıf ve Anahtarlık.Herhangi bir kalite sorunu varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Şartname : Airtag'ınız için dayanıklı ve koruyucu bir tabaka sunan yüksek kaliteli Deri.Öğe dört farklı renkte gelir : Mavi, Siyah, Kırmızı, Kahverengi ve Beyaz.Paket içeriği : 1 set hava yastığı deri kapak ve Anahtarlık.Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle kamera ve ışık etkisi.Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle kamera ve ışık etkisi.


Daha fazla bilgi

High quality Leather offering a durable and protective layer for your AirTag. Item comes in four different colors, Blue, Black, Red, Brown, and White. Package Includes:
1 set of AirTags Leather Cover and Keychain. Actual color may be slightly different from the image due to camera and light effect. Actual color may be slightly different from the image due to camera and light effect.

Kategorisinde en iyi teklif