• Satış
  • Son
Zzxxc Çift Katmanlı Duş Raf, Banyo Uzay Alüminyum Hiçbir Sondaj Duvar Asılı Organizatör Depolama Rafları Gümüş (Boyut: 60 Cm)

Zzxxc Çift Katmanlı Duş Raf, Banyo Uzay Alüminyum Hiçbir Sondaj Duvar Asılı Organizatör Depolama Rafları Gümüş (Boyut: 60 Cm)

 
₺ 75.60

Sayısı
Emre için müsait

[Yük taşıyan] : Güçlü taşıma kapasitesi, güçlü ve dayanıklı. [Kurulumu Kolay] : Komple aksesuarlar ve kolay kurulum işlemi. [Uzay Alüminyum] : Paslanması ve solması kolay olmayan yüksek kaliteli uzay alüminyum malzemeden yapılmıştır. [Çift katmanlı Depolama] : Çift katmanlı depolama platformu, daha fazla depolama, daha uygun. [Şık Tasarım] : Pürüzsüz ve pürüzsüz, çapaksız, kullanımı güvenlidir.Boyutu : 40/50/60 * 14.5 * 48 cm.Kurulum yöntemi : hayır punching.Name : Raf.Malzeme : uzay alüminyum.Yüzey işlemi : eloksal.Renk : Gümüş.Hakkımızda : - Mükemmel kalite, hızlı teslimat, basit satış sonrası servis.Müşterilere tatmin edici hizmet sunmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.Satış sonrası servis : 7-21 iş günü içinde teslimat, malları almadıysanız, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde size cevap vereceğiz Hedefimiz üst düzey müşteri hizmetleri sunmaktır, asla makul bir aralıkta herhangi bir kayıp yaşamanızı sağlamayacağız.Son olarak, geldiğiniz için teşekkürler!.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif