• Satış
  • Son
Ayak Banyosu Varil, Sağlam Ve Dayanıklı Doğal Kauçuk Ahşap Sauna Ayak Spa Islatın Masaj Ayak Uyku Geliştirmek İçin (Boyutu :

Ayak Banyosu Varil, Sağlam Ve Dayanıklı Doğal Kauçuk Ahşap Sauna Ayak Spa Islatın Masaj Ayak Uyku Geliştirmek İçin (Boyutu :

 
₺ 444.45

Sayısı
Emre için müsait

[STURED VE dayanıklı] : Kauçuk ahşap malzemeden, kirletici olmayan, radyasyonsuz, sert yalıtımdan yapılmıştır ve dayanıklılığı artırmak için iki elektrikli yüksek kaliteli alaşımlı çelikle güçlendirilmiştir.Dış kısım, pürüzsüz ve çapaksız olmasını sağlamak için sağlıklı ve çevre dostu boyadan yapılmıştır. [BOYUT] : Ayak banyosu varil yüksekliği 25 cm (9.8 in), alt çapı 30 cm(11.8 in), üst çapı 36 cm (14.2 in). [FONKSİYON] : Ayak banyosu tamamen ıslak olabilir, metabolizmayı, güzelliği teşvik edebilir, yorgunluğu giderebilir, uykuyu iyileştirebilir, sert yalıtım, yeşil ürünler. [KULLANIMI KOLAY] : Gece yatmadan önce, sadece sıcak su ekleyin ve 20 dakikalık bir ıslatmanın tadını çıkarın time.It bu kadar basit!. [ÖZELLİKLER] : temizle doku, sıcak renk; uzun tutma süresi; yüksek kaliteli ahşap, sert anti-korozyon.Yoğun bir günün ardından gece yatmadan yarım saat önce sıcak su kullanmanın en iyi sağlık yöntemi olduğu söylenebilir.Ayak banyosu yorgunluğu azaltmanıza ve ayaklarınızı ısıtmanıza yardımcı olacaktır.Ve kas, tendon ve bağ dinlenmek ve rahatlamak ve güzel bir gün olabilir.Material Malzeme : Kauçuk ahşap Thickened Kalınlaşmış varil çember sabittir, dayanıklıdır, çemberi düşürmez ve paslanmaz. Water Su sızıntısını önlemek için kovanın alt kısmı kalınlaştırılmış ahşapla sabitlenmiştir.♦ Namlu duvarı, nemi ve korozyonu önlemek için sorunsuz bir şekilde birleştirilmiştir.Features Özellikler : 1. Uzun ömürlü yalıtım, sıcaklık, rahatlama, sağlık ve çevre koruma2. Sıcak suya otlar ve tuz eklemek ayak banyosu variline zarar vermez ◆ Uygulanabilir sahne : banyo, oturma odası, yatak odası, pedikür, otel vb.♦ Ambalaj : Ayak küvet * 1【Not】1. Aydınlatma sorunları nedeniyle, ürünler ve resimler hafif bir renge sahip olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın.2. Ürün doğal ahşaptan yapıldığından, doku görüntüden biraz farklı olabilir.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif