• Satış
  • Son
Püskürtücü Temizleme Aracı Taşınabilir Su Basıncı oldu 20 V Kablosuz Yüksek Basınçlı Araba Yıkama Şarj Edilebilir Lityum Pil

Püskürtücü Temizleme Aracı Taşınabilir Su Basıncı oldu 20 V Kablosuz Yüksek Basınçlı Araba Yıkama Şarj Edilebilir Lityum Pil

 
₺ 149.97

Sayısı
Emre için müsait

Herhangi bir uzak su kaynağından tatlı su çekebilir veya su almak için sıradan bir musluk kullanabilirsiniz.Kablosuz, hafif ve kompakt, her yere taşınması ve kullanımı kolaydır.Ergonomik tasarlanmış, kavrama duruş doğrultusunda, iyi el hissediyorum, kolay temiz.Çok amaçlı makine, uzatma çubuğu, çoklu püskürtme modları, daha kapsamlı yıkama için bir köpük kabına bağlanabilir, ayrıca kolay kullanım için bir göbek fırçasına bağlanabilir cleaning.It araba çatısını ve gövdesini temizlemek için uygundur ve ayrıca ağaçları sulamak için de kullanılabilir.Lipoion pil ile tasarlanmış kablosuz, araba yıkamanın daha pratik bir yolunu benimseyin.Tasarlanan hızlı arayüz, günlük işlemleri daha verimli hale getirir.Şartname : Marka : GUANXINCondition : 100% Marka New Type : Araba Washer Gun Kafa Malzeme : Copper Handle Malzeme : Mühendislik Materials Spray Mesafe : Yaklaşık.1 (Dahil) Araba Yıkama, Zemin Yıkama, Duvar Yıkama, Cam Yıkama, Sebze Yıkama, Deniz Ürünleri Washing Material : Bakır, Paslanmaz Çelik, PA66, PEBattery Türü : Lipo Pil DG-20 ECD nargile : 5 Meters Package Listesi : 1 x Araba Washer1 x x x x x Batarya Şarj Plug1 Su Pipe1 Uzun Nozzle1 Köpük (İsteğe bağlı) Pot1 x Su enjeksiyon needle1 x Fırça Not Uygulama 4800rpm Battery Voltajı : Geçerli 20 VBattery : 2.5 AScope : 4000 6-7 Meter Water Basıncı : 10 Bar Motor Hızı : : . Araba yıkayıcısını aldıktan sonra araba yıkayıcısında su olduğunu fark ettiğinizde, lütfen endişelenmeyin, bu ikinci el bir ürün değildir, çünkü ürün, ürün kalitesini kontrol etmek için üretimden sonra bir testten geçecektir, bu nedenle araba yıkayıcısında suya neden olur2. Araba yıkayıcısını kullanmadan önce, lütfen birkaç dakika açın, bir süre bekleyin ve su püskürtülmeden önce suyun su borusunu ve araba yıkayıcısının gövdesini doldurmasını bekleyin.3. Araba yıkayıcıyı uzun süre kullanmadıysanız, su borusu arayüzünden üç tüp su enjekte etmek için bir iğne kullanabilirsiniz, bu da araba yıkayıcıyı daha iyi koruyabilir ve daha hızlı kullanabilir.


Daha fazla bilgi

Brand:
GUANXIN
Condition:
100% Brand New
Type:
Car Washer
Gun Head Material:
Copper
Handle Material:
Engineering Materials
Spray Distance:
Approx.6-7 Meter
Water Pressure:
10 Bar
Motor Speed:
4000-4800rpm
Battery Voltage:
20V
Battery Current:
2.5A
Scope of Application:
Car Washing, Floor Washing, Wall Washing, Glass Washing, Vegetable Washing, Seafood Washing
Material:
Copper, Stainless Steel, PA66, PE
Battery Type:
Lipo Battery DG-20ECD (Included)
Water pipe:
5 Meters
Package List:
1 x Car Washer :
1 x Battery :
1 x Charging Plug :
1 x Water Pipe :
1 x Long Nozzle :
1 x Foam Pot :
1 x Water injection needle :
1 x Brush(Optional) :
1. When you find that there is water in the car washer after receiving the car washer, please don't worry, this is not a second-hand product, because the product will undergo a test after production to check the product quality, so it will cause water in the car washer :
2. Before using the car washer, please turn it on for a few minutes, wait for a period of time, and wait for the water to fill the water pipe and the body of the car washer before the water sprays out. :
3. If you haven't used the car washer for a long time, you can use a needle to inject three tubes of water from the water pipe interface, which can better protect the car washer and use it faster. :

Kategorisinde en iyi teklif