• Satış
  • Son
SH-CHEN Zımpara 3 adet 915x100mm 240 Grit Zımpara Kemerler Aşındırıcı Araçlar Aşındırıcılar Bitirme Ürünleri

SH-CHEN Zımpara 3 adet 915x100mm 240 Grit Zımpara Kemerler Aşındırıcı Araçlar Aşındırıcılar Bitirme Ürünleri

 
₺ 62.10

Sayısı
Emre için müsait

-Zımpara Kayışları metalurji,makine,gemi yapımı,hafif sanayi,deri,ahşap,yapı malzemeleri,tekstil ve diğer taşlama ve parlatma işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. - Güçlü zımpara bezi kullanarak, kemer üniform,iyi aşınma direnci;. - Paslanmaz çelik, ahşap ve diğer malzeme taşlama ve parlatma; İyi bir etkiye sahip;. - Gömme kayış makineleri,parlatma makinesi,aynı zamanda tekerlek kayışı vb.Için idealdir.Ürünlerimizin herhangi bir sorunu varsa, değiştirme / İade Hizmeti sağlayabiliriz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz!.Ürünlerimizin herhangi bir sorunu varsa, değiştirme / İade Hizmeti sağlayabiliriz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz!100x915mm/4*36 inch Grit : Uygun 240 # : Metalurji,makine,gemi yapımı,hafif sanayi,deri,ahşap,inşaat malzemeleri,tekstil ve diğer sanayi Malzeme : Güçlü emery cloth Size Kemer Tools Specification Zımpara Grit açıklama : güçlü 915x100mm 240 : : .Özellikler : - Zımpara Kayışları metalurji,makine,gemi yapımı,hafif sanayi,deri,ahşap,yapı malzemeleri,tekstil ve diğer taşlama ve parlatma işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.- Güçlü zımpara bezi kullanarak, kemer üniform,iyi aşınma direnci; - Paslanmaz çelik, ahşap ve diğer malzeme taşlama ve parlatma; İyi bir etkiye sahiptir;-Gömme kayış makineleri,parlatma makinesi için ideal,aynı zamanda bir tekerlek kayışı vb.Paket Içeriği : 3 x Zımpara Belts Widely kullanılan - sanat ve el sanatları için,mobilya,ahşap işleme,otomotiv,metal ve plastik uygulamaları için parlatma ve parlatma.Araba parlatma,ahşap mobilya dekorasyonu,ahşap tornalama,hobiler ve ev dekorasyonu için uygundur.


Daha fazla bilgi

Material:
Strong emery cloth
Size:
100x915mm/4*36 inch
Grit:
240 #
Suitable For:
Metallurgy,machinery,shipbuilding,light industry,leather,wood,building materials,textile and other industries.
Features:
-Sanding Belts are widely used in metallurgy,machinery,shipbuilding,light industry,leather,wood,building materials,textile and other grinding and polishing. :
- Using strong emery cloth,belt was uniform,good abrasion resistance; :
-Stainless steel,wood,and other material grinding and polishing; Have good effect; :
-Ideal for flush belt machines,polishing machine,but also as a wheel belt and so on. :
Package Included:
3 x Sanding Belts :
Widely used - for arts and crafts,furniture,wood processing,automotive,metal and plastic applications for polishing and polishing. :
Suitable - for car polishing,wood furniture decoration,wood turning,hobbies and home decoration. :

Kategorisinde en iyi teklif