• Satış
  • Son
Parmak Yüksük Koruyucu, Pirinç Yüksük, Zarif Dikiş Parmak Yüksük, Dikiş Tamir Yelkenleri Kullanımı Kolay Daha Güvenli(M)

Parmak Yüksük Koruyucu, Pirinç Yüksük, Zarif Dikiş Parmak Yüksük, Dikiş Tamir Yelkenleri Kullanımı Kolay Daha Güvenli(M)

 
₺ 31.80

Sayısı
Emre için müsait

Dikiş projemizin bir parçası olarak vazgeçilmezdir.Sert dikiş DIY zanaat için uygundur.Faydalı ve dayanıklı, uzun süre kullanmak için.Dikiş ve Yelken, tuval, deri ve benzeri malzemelerin tamiri için mükemmel.Güçlü metalden yapılmış yeni ve kaliteli.Korumak için yeterince güçlü, ancak tutulan öğenin hissine izin verecek kadar ince.Yüksüğün mükemmel şekli size mükemmel bir uyum sağlayacaktır.Özellikler : 1. Yüksüğün mükemmel şekli size mükemmel bir uyum sağlayacaktır.2. Sert dikiş DIY zanaat için uygundur.Faydalı ve dayanıklı, uzun süre kullanmak için.3. Güçlü metalden yapılmış yeni ve kaliteli.Korumak için yeterince güçlü, ancak tutulan öğenin hissine izin verecek kadar ince.4. Dikiş projemizin bir parçası olarak vazgeçilmezdir.5. Dikiş ve Yelken, tuval, deri ve benzeri malzemelerin tamiri için mükemmel.Şartname : Öğe Türü : Yüksük Malzeme : Pirinç İsteğe Bağlı Tip : S, MS Boyut : Yaklaşık. 1.5x1. 5x2. 5 cm / 0. 6x0. 6 x 1in M Boyutu : Yaklaşık. 1. 8x1.8x2. 8 cm / 0. 3x0. 3x1. 1 inç Ağırlık : Yaklaşık. 5g / 0.17 ozpaket Listesi : 1 x Yüksük.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif