• Satış
  • Son
Nazik Temizlik Su, Nemlendirici Yüz Derin Temizlik Sıvı, Temizlik ve Makyaj Çıkarıcı için Dudak, Gözler ve Yüz, 250 ml

Nazik Temizlik Su, Nemlendirici Yüz Derin Temizlik Sıvı, Temizlik ve Makyaj Çıkarıcı için Dudak, Gözler ve Yüz, 250 ml

 
₺ 49.17

Sayısı
Emre için müsait

Nazik ve yağsız makyaj temizleyici sıvımız, makyajı etkili ve hızlı bir şekilde çıkarabilir, su geçirmez makyaj ürünlerini çıkarabilir ve kalıntı bırakmaz.Temizleme suyumuz, cildi etkili bir şekilde nemlendirmek ve doğal halde tutmak için çeşitli nemlendirici esanslar içerir.Temizleme suyumuz makyajı hızlı bir şekilde kaldırabilir, kalıntı bırakmaz, yatıştırıcı ve sıkı değildir.Tüm cilt tipleri için komple makyaj temizleyici suyumuz, kızarıklık önleyici, gözenekleri en aza indiren ve cildi nazikçe temizler.Makyaj çıkarıcı dudaklar, gözler ve yüz için kullanılabilir, cildi yumuşak ve hassas hale getirir.Yüz temizleyici su ferahlatıcı ve yağlı değildir, cildi nazikçe temizleyebilir, makyajı kaldırabilir ve cildi tekrar temiz ve parlak hale getirebilir.Kullandıktan sonra cildinizi nazik ve cilt dostu, yatıştırıcı ve nemlendirici hale getirebilir.Temizleme suyu presleme tasarımını benimser, sadece temizleme pamuğunu presleme kafasına koymanız ve ardından hafifçe bastırmanız gerekir.Rahat ve hızlı, atık olmadan miktarı kontrol etmek kolaydır.Özellik : 1. Hafif formülü ile cildin yüzeyindeki makyaj, yağ ve kiri ferahlatır. 2. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmek ve doğal halde tutmak için çeşitli nemlendirici esanslar içerir. 3. Kullanımdan sonra, ferahlatıcı ve sıkı değil, nazik ve cilt dostu, yatıştırıcı ve nemlendirici cilt. 4. Su gibi ferahlatıcı bir dokuya sahiptir, makyajı çabucak temizler, kalıntı bırakmaz, yatıştırıcı ve sıkı değildir. 5. Kullanımı kolay, zamandan ve emekten tasarruf edin, cildin donukluğunu iyileştirin ve cilt rengini aydınlatın.Nasıl Kullanılır : 1. Şişenin ağzına pamuklu bir bezle bastırın ve uygun miktarda makyaj temizleyici alın; 2. Makyaj tamamen eriyene kadar çıkarılması gereken makyajın bir kısmını hafifçe silin.Şartname : Öğe Türü : Temizleme Suyu Net İçerik : 250ml Uygun Cilt Tipi : Her Tür Etki : Makyaj temizleyici : Nazik ve cilt dostu bir formül kullanarak, cildin derin gözeneklerindeki makyajı, yağı ve kiri ferahlatır, cildi ferahlatır ve temizler.Nemlendirici : Çeşitli nemlendirici serum içerir, etkili bir şekilde nemlendirir ve nemlendirir, böylece cilt doğal ve zarif bir durumu korur.Kullandıktan sonra, ferahlatıcı ve sıkı değil, nazik ve cilt dostu, yatıştırıcı ve nemlendiricidir.Basınç Pompası Tasarımı : Suyu dışarı doğru bastırın, rahat ve hızlı, atık olmadan miktarı kontrol etmek kolaydır.Paket listesi : 1 x makyaj çıkarıcı.


Daha fazla bilgi

Item Type:
Cleansing Water
Net Content:
250ml
Suitable Skin Type:
All Type
Effect:
Makeup remover:
Using a gentle and skin-friendly formula, it refreshly removes makeup, oil and dirt in the deep pores of skin, leaving skin refresh and clean.
Moisturizing:
Contains a variety of moisturizing serum, effectively hydrating and moisturizing, so that skin maintains a natural and elegant state. After use, it is refreshing and not tight, gentle and skin-friendly, soothing and moisturizing.
Pressure Pump Design:
Press water out, convenient and fast, easy to control amount without waste.
Package List:
1 x Makeup Remover :

Kategorisinde en iyi teklif