• Satış
  • Son
ZOMTOP Taşınabilir AM FM NOAA Radyo Güneş Krank Acil Hava Feneri Şarj Edilebilir Güç Bankası iPhone ve 2000 mAh Güç Bankası(Kırmızı)

ZOMTOP Taşınabilir AM FM NOAA Radyo Güneş Krank Acil Hava Feneri Şarj Edilebilir Güç Bankası iPhone ve 2000 mAh Güç Bankası(Kırmızı)

 
₺ 86.97

Sayısı
Emre için müsait

Yanıp Sönen Kırmızı Işıklı SOS Alarmı : Acil bir durumunuz olması veya birisini uyarmak istemeniz durumunda yardım isteyin.Kesinti için El Krank Kendi kendine şarj : 2000m Ah şarj edilebilir pil, 12 saate kadar ışık veya 4-6 saat radyo süresi sağlar.Masa Lambası ve 1 W LED El Feneri : Karanlık alanları ve alanları aydınlatmak veya bir fırtına gücünüzü kestikten sonra odanızı güzel ve aydınlık tutmak için acil durumlarda ve hayatta kalma durumlarında kullanılabilir.Acil Durum için bir Zorunluluktur : Evinizi bu AM/FM ve NOAA hava durumu uyarısı radyosuyla hazır tutun, kasırgalar, kasırgalar ve şiddetli fırtınalar gibi bölgeniz için acil durum hava durumu uyarıları yayınlayın.Şarj etmenin birden fazla Yolu : El krank, güneş şarjı, Mikro USB kablosu ve 3 adet AAA pil(dahil değildir).Bağlı kalmanızı ve güç almanızı sağlamak için akıllı telefonlar gibi USB bağlantı noktası cihazlarını şarj edebilir. 1. Su direnci, şarj ve deşarj koruma Fonksiyonları. 2. Büyük dahili güneş paneli, radyoya güneş veya iç mekan ışığı ile güç sağlar. 3. Küçük el tipi çok işlevli radyo, iç mekanlarda veya seyahatlerde acil kullanım için mükemmeldir. 4. Kompakt ve hafif, taşıması kolay, ancak herhangi bir hayatta kalma kiti veya felaket kiti için sahip olması gereken birçok önemli fonksiyonla yüklüdür. 5. Radyoyu çalıştırmanın/ şarj etmenin birden fazla yolu : dahili alternatörü sarmak, güneş ışığına maruz bırakmak, USB kablosuyla DC şarj etmek için el krankı. 6. DC kablosu, cep telefonunuz/ cep telefonlarınız, Mp3, Mp4, i Pod ve daha fazlası gibi aygıtları şarj edebilen jaklardan birine bağlanabilir. 7. AM/ FM/ WB radyo, LED el feneri, cep telefonu şarj cihazı ve jak aksesuarları, dinamo el krankı, güneş enerjisi ve USB güç/ şarj ile birlikte gelir.Renk : Kırmızı.Şarj süresi : 8 saat (normal güneş ışığı altında), USB üzerinden 2-3 saat.Çalışma Süresi : 2-4 saat.Güneş ışığında bulunuyorsa, bu faktör çok fazladır higher.FM Radyo : 87-108 Mhz.AM Radyo : 520-1710 k Hz.Çalışma Gerilimi : 2.7 V-4.2 V. Güç Kaynağı : 2/3 AAA300m Ah / 3.6 V Ni-Mh.NOAA / Hava Bandı : 162.400-162.550 Mhz.Boyutu : Yaklaşık. 12. 7x6.1 cm/ 5x2. 40 inç (L x H). 1 x El Krank Rüzgar 3 LED el feneri FM Radyo Şarj cihazı. 1 x USB Kablosu. 1 x Cep Telefonu Şarj Jakı.Tam şarj için 25 saate kadar doğrudan güneş ışığı veya doğal ışık.Tam şarj olduğunda 10-12 saat radyo süresi veya 15 saate kadar el feneri süresi sağlar.Radyoyu duvar şarj cihazı gibi bir güç kaynağına bağlayın ve radyoyu 4,5 saat kadar hızlı bir şekilde tamamen şarj edin. 1 dakikalık manuel handcrank, 20 dakikalık ışığı veya 10-15 dakikalık yayını destekler.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif