• Satış
  • Son
KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Ultrasonik Takı Temizleyici Sonic Temizleyici Makinesi için Meyve ve Sebze, Takı, Saatler, Gözlük

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Ultrasonik Takı Temizleyici Sonic Temizleyici Makinesi için Meyve ve Sebze, Takı, Saatler, Gözlük

 
₺ 289.20

Sayısı
Emre için müsait

★ Profesyonel Ultrasonik Temizleyici : Tahribatsız derin temizleme teknolojisi ile, 360° derin temizlik için 40khz'e kadar ultrasonik mücevher temizleyici ultrasonik titreşim sıvısı, elle temizlenemeyen kirleticileri iyice temizleyin.Sadece su ekleyerek temizlenmesi kolaydır (daha iyi sonuçlar için az miktarda temizleme solüsyonu ekleyin). ★ Entegre Tasarım : Gaz giderme,dahili çıkarılabilir temizleme sepeti,ısıtma seçeneği,güçlü çift sensörler,ayarlanabilir ayar süresi..vb. [Gaz giderme fonksiyonu] : mücevherlerinizi, gözlüklerinizi ve değerli parçalarınızı oksidasyon veya kimyasal reaksiyonlardan koruyun ve aynı zamanda sıvıdaki çözünmüş gazı gidererek ultrasonik temizleme makinesinin ultrasonik temizleme performansını en üst düzeye çıkarın. ★ 7 Zamanlama Modu ve Otomatik Kapanma : Akıllı zamanlama fonksiyonu ile takı temizleyici tasarımları (90s-180s-280s-380s-480s-580s-680s).Farklı öğeler için uygun temizleme süresini ayarlayabilirsiniz.Zaman dolduğunda, mücevher temizleyicisi kapanacaktır automatically.To temizleme etkisini arttırın, temizlemeden önce eşyaları birkaç dakika bekletebilir ve biraz deterjan ekleyebilirsiniz. ★ Büyük kapasiteli taşınabilir mutfak ultrasonik temizleme makinesi : SUS 304 paslanmaz çelik su deposu meyve ve sebzeleri tutabilir.Sadece meyve ve sebzelerin cildini temizlemekle kalmaz,aynı zamanda bardakları, biberonları ve Sofra takımlarını da temizleyebilir., derin temizlik, daha emin. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.290 40 KHz Capacity 80mm Frequency*150 223*185mmİnner tank boyutu : 250* : 2.5 LNet ağırlık : 2.8 kg Power : 90 W (çift şok kafa) Profesyonel mücevher temizleme etkileri öğeleri/sadece birkaç dakika içinde yenilemek ışıma yapabilir.*Ultrasonik Cleaner Material : SUS 304 paslanmaz çelik + ABSProduct boyutu ürün parametreleri : özellikler : Ürün Adı : Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.


Daha fazla bilgi

Product Name :
Ultrasonic Cleaner
Material:
SUS 304 stainless steel + ABS
Product size:
290*223*185mm
Inner tank size:
250*150*80mm
Frequency:
40KHz
Capacity:
2.5L
Net weight:
2.8kg
Power:
120W (double shock head)
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Kategorisinde en iyi teklif