• Satış
  • Son
LKH 8 Paket Köşe Koruyucuları, Bebek için Masa Köşe Koruyucuları, Her Türlü Mobilya için Bebek Prova (Boyut: A, Renk: Pembe)

LKH 8 Paket Köşe Koruyucuları, Bebek için Masa Köşe Koruyucuları, Her Türlü Mobilya için Bebek Prova (Boyut: A, Renk: Pembe)

 
₺ 62.58

Sayısı
Emre için müsait

Güvenli Malzeme : Mobilya Güvenliği köşe koruyucusu, toksik olmayan ve yumuşak ve yüksek elastik NBR malzemeden yapılmıştır. odor-free.It bebeklerin ve yaşlıların keskin duvarlardan ve masalardan kaynaklanan yaralanmaları önlemelerine yardımcı olabilir.Bebekleriniz ve yaşlılarınız için güvenlik ve sağlıktan emin olun.Bebeği kazara yaralanmalara ve ciddi yaralanmalara karşı korumak için çeşitli masaüstlerinin köşelerine sıkıca oturur.kurulum adımları : 1. Duvarın köşesinin yüzeyini temizleyin, su lekesi olmaması gerektiğini unutmayın; 2. Çıkartmayı çıkarın; 3. Duvarın köşesini hizalayın ve bir kez yapıştırın; 4. Macun tamamlandıktan sonra, yapışmasını ve sabitlenmesini sağlamak için çarpışma önleyici şeride basın.Mobilya 1 metre = 3.28 feet; 1 inç = 2.54 cmsıcak ipuçları : 1. Farklı manuel ölçümler nedeniyle hafif boyut farklılıklarına izin verin.2. Ürün 10-20 gün içinde gelecek ve 30 gün içinde iade edilebilir.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif