• Satış
  • Son
KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Takı, Gözlük, Saat, Jilet, Bozuk Para, Yüzük için Düşük Gürültülü Taşınabilir Mücevher Temizleyici

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Takı, Gözlük, Saat, Jilet, Bozuk Para, Yüzük için Düşük Gürültülü Taşınabilir Mücevher Temizleyici

 
₺ 201.90

Sayısı
Emre için müsait

★ Yüksek Kaliteli Malzemeler : Bu ultrasonik temizleyici, mükemmel dokunma hissine sahipken dayanıklılığı sağlayan yüksek kaliteli su geçirmez yüzey kaplaması ile birlikte gelir. ★ Verimli Temizlik : Ultrasonik Temizleyici, değerli eşyalarınıza zarar vermeyecek ve aynı zamanda onları yeni gibi yenileyecek güçlü ama nazik bir temizlik için 42000 Hz ultrasonik ses dalgaları üretir. ★ Sessiz Temizlik : Çalışma gürültüsünü azaltmak için en yeni ileri teknolojiyi kullanıyoruz, temizleyici makineler hafif bir tıslama sesi çıkarır, böylece artık işin gürültüsü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ★ Çok Amaçlı Ultrasonik Temizleme Makinesi : Büyük kapasiteli tankportable tasarım ultrasonik temizleyici, taşıması çok kolay nereye giderseniz gidin eşyalarınızı temiz tutabilir, mücevher temizleyici, saat temizleyici, protez temizleyici, gözlük temizleyici, bozuk para temizleyici, laboratuar aletleri temizleyici ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.Ürün parametreleri : Şartname : Ürün Adı : Ultrasonik temizleyiciürün kapasitesi : 300 mlürün boyutu : 190*70*70mmmalzeme : ppmalzeme ürün ağırlığı : 0.2 kgürün frekansı : 40 khzçalışma gerilimi : 3.7 Vgüç kaynağı : 2*AAA pil (dahil değildir) Profesyonel mücevher temizleme etkileri öğelerinizi parlatabilir / yenileyebilir sadece birkaç dakika içinde.Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.


Daha fazla bilgi

Product Name :
Ultrasonic Cleaner
Product capacity:
300ML
Product size:
190*70*70mm
Material:
ppmaterial
roduct weight:
0.2KG
Product frequency:
40KHz
Working voltage:
3.7V
Power supply:
2*AAA batteries (not included)
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Kategorisinde en iyi teklif