• Satış
  • Son
Çekmeceler ve Dolaplar için Büyük Sedir ve Lavanta Poşetleri | 20 Paket | Lavanta Poşetleri| Sedir Poşetleri / ABD'de Elle Paketlenmiş!!!

Çekmeceler ve Dolaplar için Büyük Sedir ve Lavanta Poşetleri | 20 Paket | Lavanta Poşetleri| Sedir Poşetleri / ABD'de Elle Paketlenmiş!!!

 
₺ 53.97

Sayısı
Emre için müsait

???? 100 Organik Sedir Cipsi ve Lavanta Poşetleri-Sedir talaşı ABD'de yenilenebilir ormanlardan hasat edilen %100 doğal aromatik kırmızı sedir ağacından üretilir ve birinci sınıf sedir cipsi ve sedir ağacı esansiyel yağının bir karışımıdır.Fransız lavanta çiçekleri hasat edilir ve doğrudan bize gönderilirken, doğal olarak kurutulur, ABD'de elle paketlenir ve hoş bir kokuya sahiptir.Doğal deodorantları dostu, non-toksik ve eko-zararlı kimyasal madde içermez tezler. ????Güvenli ve Asılması Kolay-Lavanta ve sedir poşet torbaları, gardırop dolaplarındaki kıyafetlerin arasına asılmasını kolaylaştıran ekli bir ipe sahiptir.Bu poşet torbaları çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir, yan etkisi yoktur, kirlilik içermez ve doğrudan dolaplara, çekmecelere veya saklama torbalarına yerleştirilebilir. ????Hoş ve Hoş Aroma-Sedir ve lavanta poşetlerinin kokusu hafif, taze, etkilidir ve değerli giysilerinizin taze kokmasını sağlar.Sedir ağacı yongaları nemi etkili bir şekilde emer, kokuyu kontrol eder ve giysileri kapalı bir alanda kuru tutar.Öte yandan, kurutulmuş lavanta çiçeği tomurcuklarının doğal aromatik kokusu stres, endişe, uykusuzluk ve depresyonu azaltmada size yardımcı olabilir. ????Çoklu Kullanım-Giysi saklama için lavanta ve sedir poşetleri çok yönlü kullanıma sahiptir ve yün giysilerinizi, nevresimlerinizi, battaniyelerinizi ve kazaklarınızı korumak için dolaplar, çekmeceler, banyolar, spor malzemeleri, ayakkabı dolapları, arabalar, saklama kutuları, dolaplar ve sandıklar gibi kapalı alanlar için ideal olarak kullanılabilir.istenmeyen zararlılardan. ????Tamamen Memnuniyet Garantisi-Giysilerinizi taze, hoş kokulu, kokusuz ve güve korumalı tutmak için 20 paket sedir ve lavanta poşet poşeti alacaksınız.Ürünümüzden memnun değilseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Müşterilerimizin memnuniyetine inandığımız için tam bir geri ödeme veya değiştirme yapacağız.Boyut : 20 Büyük Sedir ve Lavanta Poşeti.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif