• Satış
  • Son
Denkerm e El Yapımı El Fan Ahşap Katlanır Fan, Katlanır Fan, Hediyeler için Güzel Yatak Odası Ofis Ev(Beyaz Kutup Beyaz Fan)

Denkerm e El Yapımı El Fan Ahşap Katlanır Fan, Katlanır Fan, Hediyeler için Güzel Yatak Odası Ofis Ev(Beyaz Kutup Beyaz Fan)

 
₺ 175.80

Sayısı
Emre için müsait

4.At düğün partisinde arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza hediye olarak verebilirsiniz. 3.Oturma odanıza, yatak odanıza, ofisinize dekoratif bir öğe olarak da yerleştirilebilir. 2.Güzel ve çevre dostu, sıcak yaz aylarında herhangi bir kısıtlama olmadan, size rüzgar ve okşamak verir. 1.Masif ahşap üretimi, içi boş katlanır fan. 5.It tüm kadınlar, kızlar, bayanlar veya arkadaşlar için zarif bir hediye.Özellikler : 1.Masif ahşap üretimi, içi boş katlanır fan 2. Güzel ve çevre dostu, sıcak yaz aylarında herhangi bir kısıtlama olmadan, size rüzgar ve okşamak 3. Oturma odanıza, yatak odanıza, ofisinize dekoratif bir öğe olarak da yerleştirilebilir4. Düğün partisinde arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza hediye olarak verebilirsiniz. 5. Tüm kadınlar, kızlar, bayanlar veya arkadaşlar için zarif bir hediye 6. Uyuyor senin çanta katlanmış, kolay taşımak günlük yaşam, büyük bir için tutma kendini, soğuk ve sıcak hava Özellikleri : Durum : %100 yeni Boyutu : Yaklaşık Zaman katlanmış, fan uzunluğu yaklaşık 22 CM/8.6 inç Genişletmek en uzun çapı yaklaşık 40 CM/15,6 inç Ürün malzemesi : kağıt Fan kağıt renk : pembe, şarap kırmızı, siyah, beyaz Paket listesi : Katlanır Fan*NOT 1 : 1. İzin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm, anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.


Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif